Kosmetika Kérastase

Cenová relace kosmetiky:

Kérastase je jednou z nejluxusnějších kosmetických značek, které se zaměřují na vlasovou péči a styling. Značka vsadila na odborné znalosti světových kadeřníků s expertízou vědeckých týmů. Nabízí profesionální produkty, které ocení i náročnější zákaznice. Inovativní vlasová kosmetika čerpá z dlouholetých zkušeností. Za více než 50 let své existence se společnost stala opravdovým lídrem ve svém oboru.

Kérastase spadá pod mateřskou společnost L'Oréal Group. Laboratoře nadnárodní společnosti poskytují značce Kérastase revoluční a vysoce moderní technologie. Díky tomu jsou veškeré kosmetické produkty Kérastase nejen kvalitní, ale především vysoce účinné.

V nabídce najdete nejen šampony, ale také vlasovou koupel. Speciální termoaktivní mléka se zaměřují na vlasové vlákno a séra dokonale zacelí konečky roztřepených vlasů i zklidní pokožku. Značka vyvíjí kosmetiku, která je určena pro profesionální kadeřníky i běžné spotřebitele.

Nabídka značky Kérastase

Vývoj kosmetických produktů této značky je velmi náročný. Pařížské centrum je neustále testuje a využívá k tomu služby dobrovolníků i expertů. Ročně provede na 50 tisíc testů. Své portfolio Kérastase rozšiřuje a přidává nové a ještě lepší vlasovou kosmetiku, která je určená pro různé typy vlasů.

Kde zakoupíte?

Vlasovou kosmetiku Kérastase zakoupíte v profesionálních kadeřnických salónech, ale také online například na notino.cz, mall.cz nebo ve vybraných lékárnách (lekarna.cz nebo v kamenných lékárnách Dr. Max).

Kérastase v našem magazínu

Kérastase

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Diskuze o této značce