Kosmetika Kiehl's

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetická značka Kiehl's Since 1851 čerpá ze své dlouholeté historie, která se váže k roku 1851, kdy byla v New Yorku založena. Společnost se nejdříve jmenovala Brunswick Apotheke, současný název Kiehl’s nese od roku 1894. Značka přináší kosmetické kousky vyrobené s ohledem na bohaté znalosti... Více o značce >

Více o značce Kiehl's

Kosmetická značka Kiehl's Since 1851 čerpá ze své dlouholeté historie, která se váže k roku 1851, kdy byla v New Yorku založena. Společnost se nejdříve jmenovala Brunswick Apotheke, současný název Kiehl’s nese od roku 1894. Značka přináší kosmetické kousky vyrobené s ohledem na bohaté znalosti z oblasti lékárenské kosmetiky.

Kosmetika Kiehl's je vyvinuta pomocí nejmodernějších technologií a hlavní předností je vysoká koncentrace vybraných přírodních látek. V nabídce značky najdeme vše pro péči o pleť, tělo i vlasy. Mezi nejoblíbenější počiny tohoto výrobce přírodní kosmetiky patří například tonikum Blue Astringent, které si oblíbil americký malíř Andy Warhol.

V kosmetice Kiehl's najdeme vysoce účinné ingredience, jako je kofein, vitamín C, levandule nebo měsíček lékařský. Značka se zapojuje do různých charitativních činností a dbá na udržitelnost.

V nabídce Kiehl's najdete

Kde koupit?

Americkou kosmetickou značku Kiehl's najdete v kamenné prodejně v obchodním centru Westfield Chodov. Kosmetiku zakoupíte také ve vybraných parfumeriích, například Marionnaud či Douglas, nebo na notino.cz či krasa.cz.

Diskuze o této značce