Kosmetika Korres

Cenová relace kosmetiky:

Korres je řecká značka přírodní kosmetiky, která vznikla v roce 1996 v nejstarší homeopatické lékárně v Athénách. Za jejím vznikem stojí Goerge Korres, který se věnoval homeopatii a léčitelství. Dokázal tak propojit znalosti přírodních surovin a vědy a vyvinul kosmetiku, která klade důraz na... Více o značce >

Korres v našem magazínu

Více o značce Korres

Korres je řecká značka přírodní kosmetiky, která vznikla v roce 1996 v nejstarší homeopatické lékárně v Athénách. Za jejím vznikem stojí Goerge Korres, který se věnoval homeopatii a léčitelství. Dokázal tak propojit znalosti přírodních surovin a vědy a vyvinul kosmetiku, která klade důraz na kvalitní složení. Podrobný seznam ingrediencí najdete na každém obalu. Značka se podílí také na výzkumu a vývoji ve spolupráci s nadací National Hellenic Research Athénské univerzity a s mnoha dalšími výzkumnými středisky.

Nabídka značky Korres zahrnuje

V řecké kosmetice Korres nenajdete žádné minerální oleje, parabeny, silikony ani propylen glykol. Všechny přípravky jsou k dostání ve stylových obalech.

Kde koupit Korres?

Korres distribuuje do ČR společnost Profimed. Kosmetiku této značky najdete v e-shopech korres.cz a profimed.cz. K dostání je také ve dvou kamenných obchodech Korres v Praze (OC Nový Smíchov a OC Chodov).

Diskuze o této značce