Beauty shots - EYE MASK CUCUMBER - zklidňující maska na oči

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Korres

Popis kosmetiky:

Beauty shots - EYE MASK CUCUMBER - zklidňující maska na oči intenzivně hydratuje a vyživuje pokožku. Vaše pleť bude ihned pevnější a vláčnější. Maska je vhodná pro všechny typy pokožky.

Je v kategorii

Recenze: Beauty shots - EYE MASK CUCUMBER - zklidňující maska na oči

  • 11.03.19

Maska Kores gelové konzistence se aplikuje na oční okolí, po 15 minutách ji smývám tonikem ( …ehm, někdy ji nechám krapet dýl) a na pleti zaschne. Krásně chladí, je příjemná, nedráždí, přijde mi, že i docela dobře hydratuje, chcete-li si ji však pořídit jen kvůli pytlům pod očima, tak bych si koupi možná rozmyslela. Mírné zlepšení sice vidím, ale opravdu jen mírné. Určitě ji spotřebuji, ale další už potřebovat asi nebudu.

Nahlásit
  • 07.03.19

Očná maska od Korres je určená na osvieženie očného okolia a na redukovanie opuchov a tmavých kruhov.
Obsahuje kyselinu hyaluronovú, ktorá vyhladzuje vrásky, harmanček a ginko, ktoré bojujú proti známkam únavy a betaín spolu s rozchodnicou ružovou, ktoré znižujú už spomínané opuchy.
A funguje báječne (hlavne na tie opuchy). Aplikuje sa na suchú pokožku a po 15 minútach sa dôkladne oplachuje. Očné okolie bude krásne vypnuté a svieže.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Korres

O značce Korres

Korres je řecká značka přírodní kosmetiky, která vznikla v roce 1996 v nejstarší homeopatické lékárně v Athénách. Za jejím vznikem stojí Goerge Korres, který se věnoval homeopatii a léčitelství. Dokázal tak propojit znalosti přírodních surovin a vědy a vyvinul kosmetiku, která klade důraz na kvalitní složení. Podrobný seznam ingrediencí najdete na každém obalu. Značka se podílí také na výzkumu a vývoji ve spolupráci s nadací National Hellenic Research Athénské univerzity a s mnoha dalšími výzkumnými středisky.

Diskuze o této kosmetice

Korres

Korres