Beauty shots - MASK NATURAL CLAY - hloubková čisticí maska, PŘÍRODNÍ JÍL

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Korres

Popis kosmetiky:

Beauty shots - MASK NATURAL CLAY - hloubková čisticí maska s obsahe přírodního jílu, který hloubkově čistí pokožku, pohlcuje přebytečný maz a navrací pleti zdravý matný vzhled. Maska je vhodná pro všechny typy pokožky.

Je v kategorii

Recenze: Beauty shots - MASK NATURAL CLAY - hloubková čisticí maska, PŘÍRODNÍ JÍL

  • 10.01.19

Osviežujúca maska s prírodným bielym ílom veľmi efektívne odstraňuje nedokonalosti a hĺbkovo čistí pleť. Extrakty zinka a škorice regulujú tvorbu kožného mazu. Pleť je po aplikácii čistá a svieža. Používa sa 2-3 krát týždenne na očistenú a suchú pleť. Nechajte pôsobiť 10-15 minút a potom dôkladne opláchnite.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Korres

O značce Korres

Korres je řecká značka přírodní kosmetiky, která vznikla v roce 1996 v nejstarší homeopatické lékárně v Athénách. Za jejím vznikem stojí Goerge Korres, který se věnoval homeopatii a léčitelství. Dokázal tak propojit znalosti přírodních surovin a vědy a vyvinul kosmetiku, která klade důraz na kvalitní složení. Podrobný seznam ingrediencí najdete na každém obalu. Značka se podílí také na výzkumu a vývoji ve spolupráci s nadací National Hellenic Research Athénské univerzity a s mnoha dalšími výzkumnými středisky.

Diskuze o této kosmetice

Korres

Korres