Kosmetika Capri

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetika Capri je první a jediný český výrobce kosmetiky s vysokým obsahem kozího mléka. Tato netradiční složka je vysoce účinná v péči o pleť a přináší skvělé výsledky. Pod Capri spadá kosmetika La Chévre a Le Chaton. Všechny produkty jsou klinicky testovány a jsou určeny pro citlivou... Více o značce >

Více o značce Capri

Kosmetika Capri je první a jediný český výrobce kosmetiky s vysokým obsahem kozího mléka. Tato netradiční složka je vysoce účinná v péči o pleť a přináší skvělé výsledky. Pod Capri spadá kosmetika La Chévre a Le Chaton. Všechny produkty jsou klinicky testovány a jsou určeny pro citlivou pleť.

Kozí mléko obsahuje velké množství účinných látek, kterými jsou například lipozomy, koenzym Q10, ceramidy a různé minerální látky. Nejefektivněji působí kozí mléko, pokud se rozdělí na syrovátku, tuk a tvaroh. Kosmetika Capri využívá převážně syrovátka a tuk, naopak v minimálním množství přidává chemické látky.

Nabídka Capri zahrnuje péči o pleť a o tělo pod třemi značkami:

Kosmetika La Chévre vyživuje, regeneruje a ochraňuje pokožku před povětrnostními vlivy, sluncem a stresem. Aktivní látky napomáhají udržet pleť zdravou a odolnou proti předčasnému stárnutí.

Kosmetiku Le Chaton ocení i náročnější zákaznice, které si chtějí udržet zdravou pleť bez známek stárnutí, navrací pokožce pevnost a pružnost.

Capri se zaměřuje na tyto kosmetické oblasti:

Kde zakoupíte?

Kosmetiku Capri najdete v e-shopech https://www.kosmetikacapri.cz/ a http://www.lachevre.cz/. Nabízí ji i vybrané lékárny, například Pilulka.cz nebo v e-shopu krasa.cz.