Classic Care Péče o rty Dlouhodobá péče o rty

Značka:

Labello

Popis kosmetiky:

Balzám na rty Labello Clasic Care.Balzám na rty Labello Clasic Care hýčká rty a poskytuje jim dlouhodobou a intenzivní péči. Účinně chrání rty před vysušováním za každého počasí. Zanechává rty hebké a hladké. Použití: Nanášejte na rty dle potřeby..

  • 13.06.18

Říká se, že v jednoduchosti je krása – naštěstí to platí i pro Labello classic (original). Vyzkoušela jsem spoustu balzámů na rty, ale jen málokterý bych si koupila znovu. K Labellu Originál se vracím hlavně v zimních měsících, kdy jsou rty hodně namáhané a vysušené. Zanechá rty krásně hydratované a bez umělého povlaku. Má neutrální vůni i chuť, takže nevadí ani partnerovi.

Nahlásit
  • 12.04.18

Kdybych si mohla vybrat jen jeden kosmetický výrobek, který budu mít pořád u sebe, bylo by to modré Labello. Trpím na velmi suché rty, takže použití několikrát za den je naprostou nutností. Zároveň si nepotrpím na žádné voňavé, barevné balzámy na rty s příchutí. Takže modré Labello je pro mne značka ideál. Výhodou je samozřejmě i rozumná cena a to, že vydrží dlouho. Tedy pokud se mi vždycky někde záhadně nezatoulá…

Nahlásit
  • 13.03.18

Další stálice v mé kosmetické taštišce. Modré Labello je zkrátka klasika. Proto se ostatně tak jmenuje, že jo. Je to snad první lůj na rty, který jsem si kdy v životě pořídila a stále se k němu vracím, když mi nějaký lůj na rty dojde a z obchodu už mám všechny vyzkoušené.
Je to snad nejvíc hydratující lůj, který jsem kdy měla. Stačí si jím jednou přejet přes rty a jsou hned pěkně hydratované. Navíc se příjemně lesknou jako bych použila lesk na rty. Takže win:win scenario. Chuť je příjemná, taková neutrální, čistá. Když si koupím lůj s příchutí, nejdřív jsem nadšená, ale pak se mi zprotiví a jsem ráda, když se produktu zbavím. Ale tahle se mi za ta léta ještě nezprotivila. Když už píšu o té hydrataci, opravdu to nepřehánějte s množstvím, jinak budete vypadat jakobyste jedly něco tučného. Mám takový nešvar, že si s lojem na rty přejíždím rty, různě s ním kroužím apod. Ale modré Labello raději fakt jen jednou přejedu po rtech.
Vyhovuje mi balení v tyčince, protože si nerada sahám do loje prsty a pak ho nanáším, a to zejména venku kde není možnost si ruce před aplikací umýt. Kdo chce klasickou chuť a super hydrataci, tomu doporučuju právě tohle Labello. Ale pozor - nepleťte si ho s jeho světlemodrým kámošem. Ten tak dobře nehydratuje. Tenhle je prostě nejlepší.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice


Reklama


Reklama