Kosmetika Lily Lolo

Cenová relace kosmetiky:

Minerální kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je určena na citlivou i mastnou pokožku. Za jejím vznikem stojí Vikki Khan, která ji uvedla na trh už v roce 2005. Své značce dala originální název, který vychází z jejího osobního života. Jedná se totiž o zkratky jmen Vikkiných sester –... Více o značce >

Lily Lolo v našem magazínu

Více o značce Lily Lolo

Minerální kosmetika Lily Lolo pochází z Velké Británie a je určena na citlivou i mastnou pokožku. Za jejím vznikem stojí Vikki Khan, která ji uvedla na trh už v roce 2005. Své značce dala originální název, který vychází z jejího osobního života. Jedná se totiž o zkratky jmen Vikkiných sester – Lise (Lily) a Lorraine (Lolo).

Vikky si minerální make-up oblíbila během svých cest, kdy nejvíce ocenila lehkost a skvělé krytí. Po návratu do Británie zjistila, že na trhu není mnoho značek, které by minerální make-upy nabízely. Její vizí bylo vyvinout kosmetiku lehkou jako peříčko, která bude složena pouze z přírodních ingrediencí, bez parfemace a jiných chemických přísad. Žádný z produktů Lily Lolo není testovaný na zvířatech.

Značka Lily Lolo nabízí pestrou kvalitu make-upů, ale také očních stínů, korektorů, tvářenek, rozjasňovačů, řasenek a rtěnek. Dekorativní kosmetika Lily Lolo vyniká vysokým krytím, lehkostí a také výdrží. Nemusíte se bát, že make-up nevydrží do večera. Pro někoho může být sypký make-up zpočátku nezvyk, jakmile si však osvojí aplikaci speciálním štětcem, většinou si tento typ pudru oblíbí. Vybírat můžete z mnoha odstínů, abyste měli možnost zvolit vhodný pigment.

Nabídka značky Lily Lolo


Kosmetiku Lily Lolo používají i profesionální vizážistky po celém světě a také v Česku si značka nachází své příznivce.

Kde zakoupíte?

Britskou minerální kosmetiku můžete pořídit v e-shopu Lily Lolo lilylolo.cz, nebo online v dalších obchodech, jako je bioo.cz nebo přes vybrané kosmetické salóny. Kompletní seznam prodejních míst najdete na webu značky v sekci Kde nakoupit.

Diskuze o této značce