Kosmetika Lirene

Cenová relace kosmetiky:

Lirene je kosmetická značka, která se zaměřuje na výrobu kosmetických přípravků pečujících o pleť. Každý výrobek prochází pečlivým testováním ve vlastní laboratoři, aby byla maximálně bezpečná a dobře ji snášela i nejcitlivější pokožka.

Lirene patří do portfolia polské firmy Dr. Irena Eris a hlavní nabídku tvoří kvalitní dámská kosmetika, vyrábí však také kosmetiku pro muže. Značka vlastní několik laboratoří, ve kterých zaměstnává špičkové vědce z mnoha oborů. Ti vyhledávají nejlepší ingredience a vyvíjejí kvalitní, pečující kosmetiku, kterou dobře snáší různé typy pleti.

Kosmetika Lirene za svou kvalitu získala řadu prestižních ocenění. Tuto kosmetiku si mohou dovolit i ti, kteří nechtějí utrácet za velmi drahé krémy, přesto touží své pleti dopřát to nejlepší. Přípravky Lirene jsou vhodné i pro lidi, kteří mají dermatologické problémy a preferují nízkou cenu.

Kosmetika Lirene

Kde koupit Lirene?

Kosmetiku Lirene seženete převážně v lékárnách (Benu, Dr. Max nebo online lekarna.cz). K dostání je také v parfumerii notino.cz, v drogeriích Teta, DM a mnoha dalších. Prodejní místa najdete na webu lirene.cz.

Lirene v našem magazínu

Lirene

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »