Šlehaný krém (DYI balíček)

Značka:

Liška Mazaná

Popis kosmetiky:

V mazaném liščím balíčku najdeš vše potřebné na výrobu dvou šlehaných tělových másel, které skvěle pečují a chrání pokožku. A máme i anglickou verzi pro kámoše z ciziny.

Udělej si svůj domácí workshop a nebo potěš originálním dárkem. Je to snadné, zábavné a vyrobíš si kosmetiku, u které znáš přesné složení bez zbytečných chemikálií. Krém je vhodný na normální i suchou pokožku a může vyhovovat i ekzematikům.

  • 17.04.18

MILUJU HO!!! A to tak moc, že jsem to musela prozradit hned na úvod recenze a ještě s caps lockem a třemi vykřičníky. Moje nadšení nezná mezí. jestli kosmetiku miluju, tak do přírodní jsem se zbláznila úplně. A Liška je moje nynější oblíbenkyně.
O Mazané Lišce jsem už četla a musím říct, že slečnám strašně fandím a zároveň jsou mojí inspirací, protože mým snem je taky dělat přírodní kosmetiku. Bohužel zatím bydlím v paneláku, ale až si našetřím na můj vysněný dům u lesa, vím, že já to taky dokážu. Ale abych neodbíhala od tématu, krém je prostě dokonalý. Když jsem ho viděla v krásný hliníkový dózičce, zamilovala jsem se do něj. Obal hned prozradí složení, které je opravdu krátké a čím kratší složení, tím přírodnější produkt. Nejvíce z něj cítím kakaové máslo, které zbožňuju. Krém obsahuje nějaký esenciální olej, který není specifikovaný, ale cítím z něj tea tree olej nebo něo fresh. Zdánlivě zvláštní kombinace sladkého kakaa a něčeho osvěžujícího spolu překvapivě ladí a je příjemná. Když jsem si do krému sáhnula poprvý a zajela trochu pod jeho povrch, slyšel jsem fakt takový křupnutí, jak když šleháte smetanu. Tohle miluju, takže pod povrch zajíždím moc ráda. Krém fakt dělá čest svému jménu. Je nadýchaný jako pěna, takže mám občas co dělat, abych ho neochutnala. Když jsem byla těhotná, tak jsem měla zvláštní chutě. Jelikož bysme brzo chtěli druhé miminko, budu muset v případě otěhotnění pak tenhle krém někam schovat, protože se mi už teď na něj sbíhají sliny a mám co dělat, abych ho neochutnala. Nicméne by to určitě nevadilo vzhledem k přírodnímu složení.
Krém je malinko mastnější, takže já ho používám po sprše nebo koupeli na noc a s množstvím moc nešetřím. Když si ho dávám na den, tak se snažím to s krémem moc nepřehnat, protože jinak se docela lesknu. Na moji suchou pleť je ale super, protože se za hodinku dvě vsákne.
Jakmile natrefím na další produkty Lišky, tak nebudu váhat ani vteřinu a hned si ho pořídím. Ráda podpořím nadějné podnikatelky s kvalitními produkty a s přírodními ingrediencemi. Vzak holkám do Mazané Lišky: Pokračujte v tom, co děláte, protože to děláte skvěle!!!!

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Liška Mazaná

O značce Liška Mazaná