Kosmetika L'Odaïtès

Cenová relace kosmetiky:

Značka L'Odaïtès přináší přírodní kosmetiku, která je maximálně šetrná k pokožce, které napomáhá vrátit její přirozenost a funkčnost. Společnost založily tři sestry, které využily znalosti babičky v kombinaci s moderními technologiemi, pomocí kterých se jim podařilo získat aktivní látky... Více o značce >

Více o značce L'Odaïtès

Značka L'Odaïtès přináší přírodní kosmetiku, která je maximálně šetrná k pokožce, které napomáhá vrátit její přirozenost a funkčnost. Společnost založily tři sestry, které využily znalosti babičky v kombinaci s moderními technologiemi, pomocí kterých se jim podařilo získat aktivní látky potřebné pro vytvoření kvalitní a účinné přírodní kosmetiky.

Mezi hlavní ingredience patří datlovník, který dokáže přežít i v extrémních podmínkách, zachycuje vodu a neutralizuje oxidační stres. Nektar z datlovníku obsahuje řadu významných antioxidantů, výživných látek, esenciálních aminokyselin a mastných kyselin. Aktivní látky a oleje se získávají nejčastěji lisováním za studena, aby se udržely veškeré důležité látky v té nejčistší formě.

Přírodní kosmetika L'Odaïtès má anti-ageing vlastnosti, dokáže pokožku regenerovat, zachovávat její funkčnost a přirozenost. Veškeré přípravky jsou čistě v bio kvalitě. Kosmetika L'Odaïtès zpomaluje stárnutí buněk, chrání před foto oxidací, aktivuje buněčnou komunikaci a regeneruje buňky.

V nabídce značky L'Odaïtès najdete

Kde zakoupíte?

Kosmetiku můžete koupit přes e-shop wonderful.cz, kde najdete pestrou nabídku těchto přírodních přípravků nebo v zahraničním e-shopu lodaites.com.