L'Oréal Paris Nude Magique Eau De Teint tekutý makeup pro nahé líčení

Značka:

L´oréal Paris

Popis kosmetiky:

Matující make-up L´Oréal Paris Nude Magique Eau De Teint.Make-up L´Oréal Paris Nude Magique Eau De Teint pro dokonalý vzhled. Lehké složení se snadno nanáší a ihned splyne s pokožkou. Výsledkem je sjednocená pleť bez nedokonalostí. Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru..

Je v kategorii

  • 15.06.18

Tento make-up jsem používala na střední, kdy jsem měla dokonalou pleť a nevyžadovala jsem vyšší krytí. Zkrátka takový tónovací přípravek na sjednocení. Teď už bych do něj asi nešla, vadilo mi vylévací balení bez aplikátoru, takže vám vždy vyteklo zbytečně velké množství a za chvíli bylo po make-upu. Také obsahovat olejovou složkou, takže bylo nutné lahvičku před použitím protřepat, pro mastnou pleť tedy není ideální. Pro holky, co nemají vysoké nároky na krytí a balení celkově, není co řešit.

Nahlásit
  • 12.06.18

Na léto nebo obecně teplejší období je to dokonalý produkt. Mám doma druhé balení, už teda nějaký ten pátek, tak nevím, jestli ho ještě vůbec seženete. Vyhovuje mi, že ho můžu nanést prsty, houbičkou, štětcem a výsledek je vždycky dobrý. Počítejte s alkoholovou vůní, ale to u takovéhle konzistence běžné a je to do několika desítek sekund pryč. Krytí je lehčí střední a odstíny inteligentně zvolené - žádné pomeranče ani extrémní růžovky. Výdrž na mojí normální pleti celodenní, ale na mně drží skoro všechno dobře :-)

Nahlásit
  • 11.06.18

Tento make-up se skvěle hodí na léto! Je neuvěřitelně jemný. Není krycí, takže pro ty, kteří hledají make-up pro zakrytí nedokonalostí nedoporučuji.
Jinak pokud nemáte problémy s pletí a hledáte něco co vám v létě nebude stékat z obličeje tak tento produkt doporučuji.

Nahlásit
  • 23.01.18

Tenhle make up zanechává pleť až neuvěřitelně jemnou. Kryje středně, ale to nevadí, je opravdu moc příjemný. Používala jsem ho hlavně v létě, protože je příjemný, i když je horko. Vytváří efekt přirozeně hebké pokožky.

Nahlásit

Reklama


Reklama