Série Expert Lumino Contrast sérum pro melírované vlasy Serum with Nutricéride

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

L'Oréal Professionnel

Popis kosmetiky:

L'Oréal Professionnel Série Expert Lumino Contrast sérum pro melírované vlasy (Serum with Nutricéride) 50 ml

Recenze: Série Expert Lumino Contrast sérum pro melírované vlasy Serum with Nutricéride

  • 02.03.18

Nikdy v životě jsem neměla na vlasech voňavější přípravek než je toto sérum! Tak nádherně sladce voní a vůně se ve vlasech drží, že jsem si k nim pořád musela čichat. Je to prostě závislost. Přípravek milujou taky chlapi - pořád mi říkali, jak krásně voním. Kdyby se vyráběl parfém s podobnou vůní, určitě bych si ho taky koupila. Ta vůně je fakt dokonalá, i když pro někoho bude nejspíš hodně sladká. Já ji ale miluju!!!
Každopádně o nějakých účincích nemůže být ani řeč. Měl by udělat větší kontrast mezi melíry, ale to jsem nikdy nezpozorovala. Malinko hydratuje konečky vlasů, ale ne nijak zvlášť. Pokud jste zvyklí na hutné oleje, budete překvapeni tekutostí tohoto séra. A v neposlední řadě mě vadí, že se pumpička občas pokazí a musím sérum nanášet tak, že celou pumpičku vytáhnu. Dávejte si pozor - sérum je ve skle. Já jakožto nešika s tím mám trochu problém.
Obecně vzato dávám za účinky mínus. Ale za vůni to je jedno veliké plus. Proto jsem dala hodnocení neutrální.

Nahlásit

O značce L'Oréal Professionnel

Se šampóny a kondicionéry L'Oréal Professionnel vás čeká péče o vlasy, jako byste byla u kadeřníka. Vlasová kosmetika se postará o vaše konečky, posiluje vlasy a bojuje proti lupům. Šampon L'Oréal Professionnel je přesně to, co barvené vlasy potřebují. Zachovají si sytost odstínu a intenzitu barvy. Maska na vlasy pak vyživí vaši kštici, sprej je přichystá na úpravu při žehlení vlasů nebo kulmování. Sprej nebo gel na vlasy doladí váš look přesně podle vašich představ. Stačí si vybrat ze série Expert, Tecni Art Volume nebo Homme Care pro muže.