Paradise Extatic

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

L'Oréal Paris

Popis kosmetiky:

 • Viditelný objem už v jedné vrstvě
 • Zajištění ultra dlouhých řas
 • Regenerace a výživa řas

Řasenka Paradise Extatic dodá vašim řasám intenzivní objem a maximální délku. Speciálně vyvinutý kartáček řasy dokonale oddělí a zvýrazní již v první vrstvě. Obsažený ricinový olej zajistí potřebnou výživu a regeneraci. S řasenkou Paradise Extatic bude váš pohled jednoduše neodolatelný.

Balení: 6,4 ml

Recenze: Paradise Extatic

 • 10.02.21

Jinou už nekupuji. Tato řasenka je opravdu rájem, krásně rozčeše, nabarví, nedělá cucky a vydrží celý den! Jediné co bych jí vytkla, že poměrně rychle vyschne :( . Jinak ale cena x kvalita - lepší nenajdete!

Nahlásit
 • 01.06.20

Moje nejoblíbenější drogerková řasenka vůbec! Krásně řasy rozdělí, natočí a dodá jim objem. Přes den krásně drží, nedrolí se a neobtiskává. Miluju jí a kupuju pořád dokola, protože se na ní dá spolehnout :) Vyrovná se efektem i high end řasenkám (trošku mi efektem připomíná řasenku Better than sex of Too Faced).

Nahlásit
 • 30.05.20

Nejlepší řasenka, kterou jsem kdy měla. Ideální na dlouhé, těžké řasy, které mají tendence plihnout. Krásně řasy rozdělí, dodá objem, nedělá fleky a vypadá na očích fakt dobře.

Nahlásit
 • 26.05.20

Dokonalá drogerková řasenka! Krásně řasy oddělí, zhustí a natočí. A vydrží takto celý den.

Nahlásit
 • 16.07.19

Tato rtěnka dělá úplně nádherný efekt, ale tím pozitiva končí. Neskutečně rychle vysychá, opadavá a slévá se mi do vrásek pod očima. Za mě bohužel ne.

Nahlásit
 • 14.06.19

Prvních pár tejdnů, co jsem jí měla doma, jsem se zuby nehty držela, abych jí nevyhodila z vokna a vyloženě se nutila k tomu, abych jí používala - než jsem jí mohla dát na řasy, tak jsem jí musela asi dvacetkrát otřít kartáček o hrdlo, jinak na něm byly asi dvě tuny tý „tekutiny“ a šíleně slepovala. Ale pak snad ze dne na den se vzchopila, kartáček už nemusím otírat vůbec a řasy dělá boží. Na jednom oku mám řasy takový dost všelijaký oproti druhýmu a tohle je asi první řasenka, která mi je udělá na obou očích stejně hezký. Na začátku používání je to s ní teda vopruz, ale i přesto zvažuju, že si ji pořídim znova.

Nahlásit
 • 11.12.18

Vidím dobře?? Vidím nachlup obšlehnutou Better than Sex. Ale nachlup. Barva obalu, styl písma, tvar kartáčku. Jen ten ofekt už moc zkopírovaný není. Upřímně: už ne. Nalíčení trvalo dlouho, barva byla poměrně hodně hustá, že spíš slepovala, než aby řasy definovala. Rozmazávala se a po dvou hodinách se mi obtiskávaly spodní řasy na pleť. Nic hezkého. To nechcete nosit. Jediný klad, který tato řasenka měla, je tvar kartáčku, která díky svému vykrojení pěkně kopíroval tvar oka. Dost málo kladů na to, abych si ji pořídila ještě někdy. Kopírovat se holt nevyplácí.

Nahlásit
 • 05.11.18

Tato řasenka má na první pohled krásný obal, ale bohužel její obsah mě zklamal. Má skutečně ideální kartáček, který udělá krásné řasy, hned po prvním tahu jsou krásně natočené. Ale co mě opravdu naštvalo bylo to, že řasenka strašně rychle vyschla. Asi po týdnu používání byla vyschlá a to jsem ji používala stejně jako ostatní. A za tu cenu mít řasenku na týden se opravdu nevyplatí.
Udělá krásné řasy, ale to mi bohužel nestačí.

Nahlásit
 • 02.11.18

Jedním slovem zklamání. Mám pocit, že mi řasy snad jen obarví na černo, ale mám je úplně kraťoučké.

Nahlásit
 • 28.10.18

Na téhle řasence mi vyhovuje úplně všechno, od kartáčku po efekt. Štětinkový kartáček řasy krásně oddělí, natočí a obalí produktem. Drží mi celý den, nedráždí oči, neopadává, neobtiskává se. Je dokonalá, stojí za zkoušku.

Nahlásit
 • 26.10.18

Na tuhle řasenku jsem se moc těšila, protože na ni najdete spoustu pozitivních recenzí. Bohužel na ni moje oči reagovaly špatně, pálili mě a dost slzely celý den. Zkoušela jsem ji použít znovu jiný den, ale bylo to úplně stejné. Kdybych neměla zmíněnou reakci, tak je to podle mě průměrná řasenka se štětinovým kartáčkem, která udělá průměrné řasy.

Nahlásit
 • 09.10.18

Z téhle řasenky jsem nadšená a naprosto chápu všechny ty pozitivní recenze, které jsem na ni slyšela, perfektně řasy zahustí, prodlouží a natočí. Ten objem, který vytvoří už v první vrstvě je skvělý. Neopadává pod oko a neobtiskává se. Jedna z nejlepších řasenek jaké jsem zkoušela.

Nahlásit
 • 07.09.18

Ačkoliv vyhledávám řasenky s gumovým kartáčkem, tento štětinový mi vyhovuje. V jedné vrstvě řasy krásně oddělí, zahustí i prodlouží. Velikost kartáčku je tak akorát, i spodní řasy se líčí celkem v klidu. Vzhled řas je velmi přirozený, žádné slepené a ztvrdlé trsy. V pohodě dokáži nanést i druhou vrstvu pro ještě výraznější efekt. Na očích je řasenka pocitově lehká a rychle po aplikaci zaschne. Vydrží mi v klidu celý den, neopadává a ani se mi nerozmazává. Celkově jsem spokojená a koupila bych si ji klidně znovu :)

Nahlásit
 • 05.09.18

Paradise Extatic je jednou z nejznámějších řasenek, protože ji v zahraničí i u nás opěvovaly slavné blogerky. Ódy jí zapěju i já. Na první pohled se může zdát, že hustý kartáček na sebe nabírá příliš mnoho barvy, ale není tomu tak. Pracuje se s ním snadno a není potřeba ho otírat o hrdlo řasenky.
V tomhle případě mi zkrátka nechybí nic, co od té nejkvalitnější řasenky vyžaduji – načerní, prodlouží, dodá objem, vydrží celý den i dlouhou noc, aniž by se drolila nebo obtiskávala na kůži, dobře se odličuje a nedráždí citlivé oči. Navíc má krásný obal. Ode mě dostává jedničku s hvězdičkou.

Nahlásit
 • 01.08.18

Skvělá řasenka! Okamžitě jsem si ji oblíbila a koupím ji znovu. Dodává objem i délku a vykouzlí krásný vějíř řas. Navíc se nedrolí ani nijak neobtiskává, i když ji mám celý den bez jakékoliv úpravy. Cena je třeba o malinko vyšší, než za jaké se dají v drogériích sehnat jiné řasenky, tady se ale platí za skvělý výkon :)

Nahlásit
 • 28.05.18

Začnu pozitivy - ten obal? Ten se fakt povedl! Cena je taky dost přijatelná, i když se dají sehnat i lepší a levnější řasenky. No ale tím to končí, kartáček je na moje řasy moc velký, takže mi vždy zůstanou černé skvrny na víčku, na kterém už mám hotové stíny/linky.. Navíc je hodně mokrá, takže mi celkem slepovala řasy. Škoda, čekala jsem od ní víc, když kolem ní byl takový humbuk.

Nahlásit
 • 10.05.18

Dělala cucky ihned po otevření.:/ Hlavně na spodní řasy mi naprosto nevyhovuje. Bohužel mi sotva stačí jedna vrstva a ke všemi se po několika hodinách začíná z řas oddrobovat.

Nahlásit
 • 09.05.18

Většinou do řasenek příliš neinvestuji, pořizuji je kolem 200 Kč a v této kategorii jsem na lepší nenarazila. Krásně řasy prodlouží a především oddělí. Při běžných činnostech vydrží celý den. Se štětečkem se dobře pracuje, k přirozenému vzhledu stačí jedna vrstva. Z mého pohledu si řasenka masivní propagaci zaslouží.

Nahlásit
 • 06.04.18

Ne vždycky se vyplatí podlehnout masivní reklamě, ale v tomhle případě nelituju jediné investované koruny! Better than sex od Too Faced mám doma v klasické i voděodolné verzi, a troufám si říct, že tohle je až na drobné detaily úplná kopie. Řasám dodá objem, krásně odděluje, neslepuje a hlavně se nezačne po pár hodinách drolit! Za 250 Kč jedna z top drogérkových řasenek, po které sahám od doby, co ji mám, skoro pořád. Přála bych si, aby se začla dělat i ve voděodolné verzi. Jediné, co mi trošku vadí, je to, že kartáček nabírá hodně barvy a protože je hrdlo širší, je nutná pak několikrát řasenku otřít a zbavit se tak „ocásku“ barvy na konci kartáčku. S tím ale dokážu vzhledem k celkovému efektu žít úplně bez problému.

Nahlásit
 • 17.01.18

Řádně zvalchovaná mediální masáží, kdy se nad řasenkou rozplývala snad každá blogerka, jsem podlehla i já. Řasenky od L'Oréalu já ostatně ráda - třeba Volume Million Lashes je můj zlatý grál, který do kosmetické taštičky doplňuji už roky. Paradise Extatic je za mně ale propadák.

Nepatřím zrovna k těm, které by si mohly stěžovat na řídké řasy. I tak jsem po prvním nanesení žádný extra objem neviděla. Řasy, nenatočené, protože to řasenka neumí, se naopak jen slepily k sobě. Po pravidelném používání, kdy se řasenka trochu „ochodila“, se nanášení trochu zlepšilo. Pravidelným používáním se ale také pěkně zaprasilo víčko. Řasenka má totiž špatně řešené hrdlo, takže s každým vytažením kartáčku vylítne i část produktu, která skončí ve víčku a všude okolo. Špička kartáčku je taky nedořešená - zůstává na ní relativně hodně produktu, který si při líčení řas ve vnitřním koutků otisknete na nos.

Výdrž je takový očekávaný standard. Za mě mnoho povyku pro nic.

Nahlásit
 • 16.01.18

Dost protlačovaná řasenka reklamou a blogerkami, se nakonec dostala do rukou i mně. Přiznám se, že jsem k ní přistupovala dost skepticky. O to víc mě překvapilo, co řasenka, která se až nápadně podobá řasence Better than Sex od Too Faced, za 250 Kč předvedla. Troufám si říct, že strčí do kapsy i o dost dražší řasenku od Lancome nebo Clarins, které mám v dekorativním šuplíku normálně. Řasy prodlužuje i zahušťuje. Nevytváří „pavoučí“ nožičky. Při pečlivé práci je možné řasy dostat na dvojnásobný až trojnásobný objem.

Nižší cena se trochu projeví na výdrži. Klasický kancelářský den zvládne bez problému, ale při sportu a jiných náročných aktivitách už trochu povoluje. Trochu nevychytaný je i uzávěr řasenky, který špatně odděluje barvu z namočeného štětečku. Část řasenky tak vytéká kolem šrobouvání.

I přes tyto nedostatky si řasenka Paradise celý ten reklamní humbuk zaslouží. Doporučuji.

 • objem a délka řas
 • štěteček
 • cena
 • špatné řešení balení
Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika L'Oréal Paris

True Match Super Blendable Foundation Makeup...

 • Eliz.lucie ohodnotil/a
 • 15 recenzí

Pure Clay Detox Mask intenzivní čisticí maska 3...

 • TEREZAblog ohodnotil/a
 • 12 recenzí

258 Kč

Infaillible Les Chocolats ultra matná tekutá...

 • Bytatiana ohodnotil/a
 • 11 recenzí

Infaillible More Than Concealer L'Oréal Paris

 • zanet321 ohodnotil/a
 • 10 recenzí

Elseve Extraordinary Oil vyživující šampon pro...

 • VenAne3 ohodnotil/a
 • 9 recenzí

Hydra Genius L'Oréal Paris

 • Arome testování ohodnotil/a
 • 9 recenzí

O značce L'Oréal Paris

Společnost založil Eugène Schueller v roce 1909, který vytvořil inovativní barvu na vlasy. V současnosti L´Oreál Paris patří mezi přední kosmetické značky prodávané v maloobchodní síti. Pravidelně na trh uvádí revoluční produkty, které následují aktuální trendy. Značka je reprezentována ambasadory, v čele s americkými celebritami, jako je Eva Longoria nebo Julianne Moore, které ztělesňují unikátní pohled na krásu zosobněný ve známém hesle „Protože vy za to stojíte!“

Diskuze o této kosmetice