Mask of Magnaminty

Značka:

Lush

Popis kosmetiky:

Multifunkční mátová maska na obličej i tělo

Je v kategorii

  • 24.04.18

Mask of Magnaminty používám už léta opakovaně. Je to naprosté blaho pro moji smíšenou pleť. Maska pleť dokonale vyčistí, osvěží, a na rozdíl od masek, které vyčištění slibují a neudělají nic, tahle maska stoprocentně funguje. Pro někoho může být silný kalibr parfemace, z masky je cítit velmi silně máta, ale na pleti maska působí chladivým dojmem, velkou zásluhu na tom má právě ta máta, a na parfemaci se zdá zvyknout. Myslím, že pro následný pocit, který po umytí masky máte, to za to rozhodně stojí.

Nahlásit
  • 15.04.18

Úžasná maska se svěží vůní máty! Příjemně chladí, a co mě na ní baví je taky peeling, který pleť jemně vyčistí. Největší změny k lepšímu jsem zaznamenala na nose a jeho okolí, póry vyčištěné a lehce stažené. Za mě pecka! :-)

Nahlásit
  • 13.04.18

Drsňárna, kterou snese jen opravdu mastná a silně problematická pleť. Voní hoooodně svěže po mentolu, až mi poprvé vrhkly slzy do očí, jak jsem to dýchala. :) Maska má takovou tuhou konzistenci, není to na běhání po bytě, protože zelené bahno by padalo z obličeje.
Mně moc na pupínky nepomohla, plus černé se ani nehly, navíc trochu pálila, ale mastnota šla opravdu do kytek. Je to takový ten dryák, kterým zakončíte čištění a pleť se zatáhne.

Nahlásit
  • 18.03.18

V rámci svého boje se smíšenou až mastnou pleti se sklonem k tvorbě akné jsem vyzkoušela už celou řadu produktů. Tahle maska od Lush patří k těm, kterým dávám deset bodů z deseti. Možná za to může šikovná marketingová komunikace značky slibující čistě přírodní složení a eco friendly kosmetiku s recyklovatelnými obaly, netestovanou na zvířatech. Každopádně věřím tomu, že na sebe tentokrát „patlám“ něco, co je pro pleť opravdu prospěšné a navíc nijak nezatěžuje okolní prostředí.

Někoho může odradit nevábná barva masky a nutnost uchovávat ji v ledničce. Tohle mně osobně nevadilo, horší ale bylo omezené datum spotřeby - obsah jsem zkrátka v daném termínu nestihla spotřebovat. A to při vysoké ceně výrobku bohužel moc nepotěší.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

LUSH

Lush-henna


Reklama


Reklama