Čistící pleťová pěna s extraktem z manukového medu

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

LVLY

Popis kosmetiky:

Krémová čistící pěna LVLY vyčistí důkladně ale zároveň jemně vaši pleť. S extraktem z manukového medu, provitamín B5 a extrakt z goji chrání a vyživují vaši pokožku.

Je v kategorii

Recenze: Čistící pleťová pěna s extraktem z manukového medu

  • 04.09.19

Od této značky jsme testovaly nejeden produkt a musíme s klidným svědomím napsat, že i tato čistící pěna je naprosto skvělá. Nejen, že krásně voní po medu, ale navíc vyčistí váš obličej do sebemenšího detailu. Po odlíčení pleť není vysušená, ale jemně hebká.

Nahlásit
  • 15.08.19

Zaprvé produkt krásně medově voní, takže si použití už díky tomu moc užívám. Pěna je hutná a krémová, bezvadně se tedy nanáší a nekape všude kolem ???? Byla jsem překvapená, že mi PERFEKTNĚ SMYJE MAKEUP! Ještě jsem pleť zkusila dočistit pleťovou vodou, tamponek byl ale čistý! :) (Oční makeup jsem smývat nezkoušela, jelikož používám olejový odličovač a nikdy bych si oči tímto způsobem neodličovala). Mám mastnou, ale sem tam reakční pleť, tato pěna mi ale žádnou reakci nezpůsobila a nevysušuje mě.
Předčila i mnohem dražší produkty, za mě tedy naprostá spokojenost a mohu doporučit.

Nahlásit
  • 07.08.19

Čistící pěny používám v poslední době poměrně často, tato je takový průměr. Nečekejte žádné hloubkové čištění ani extra hydrataci, je spíše na dočištění pleti. Jinak textura pěny je dobrá a příjemná.

Nahlásit
  • 27.03.19

Kosmetika LVLY je pro mě novinkou. Jako každá správná nadšenkyně do kosmetiky a právě do zmiňovaných novinek jsem se pustila do testování. Čistící pěny moc nepoužívám, používám jen vodu a oleje, tak jsem si myslela, že to bude příjemná změna. Nebyla to moje první pěna, tak jsem tak trochu věděla, do čeho jdu.
Bohužel jsem se nepřipravila na to, co následovalo. Pěna je samo o sobě jemná a nadýchaná. Skvěle se nanáší, příjemně voní, i když musím souhlasit, že ta vůně je až příliš intenzivní. Jenže po chvilce začne na pleti nepříjemně pálit. Bezprostředně po její aplikaci mám obličej posetý rudýma mapama, které ale naštěstí po chvíli zmizí. Co ale nezmizí je pocit pnutí a suchost. Pěna totiž vysušuje opravdu hodně.
Pěna se určitě bude hodit majitelkám a majitelům mastnější nebo smíšené pleti. Naopak by se jí měli vyhnout všichni, kteří mají suchou a citlivou pleť.

Nahlásit
  • 25.03.19

Čekala jsem od toho hodně, bohužel tolik nepřekvapil. Pozor na citlivou plet'! Po použití můžete zarudnout. Na občasné používání z nudy ve vaně, asi dobrý.

Nahlásit
  • 13.02.19

Na nějaký hloubkový čištění to úplně není, ale jako ranní osvěžení a jemný dočištění po noci je fajn. Oceňuji především, že pleť po ní není vysušená. Jen jsem trochu zmatená z vůně, která je na přičichnutí opravdu nádherná, ale do určité míry až jako parfémová, což ve mně nevzbuzuje při aplikaci na pleť úplně pozitivní dojem.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika LVLY

O značce LVLY

Značka LVLY vznikla ve spolupráci blogerky Paoly Marii a expertů z drogerií DM. LVLY přináší luxusní kosmetiku s obsahem novozélandského manukového medu.