Pleťový čistící olej s extraktem z goji

Značka:

LVLY

Popis kosmetiky:

Pleťový čistící olej s extraktem z goji je vhodný pro každodenní péči o pleť. Hloubkově čistí pokožku a odstraňuje i voděodolný make-up. Díky goje bude vaše pleť hedvábně jemná.

  • 16.06.19

Poradí si i s opravdu odolným makeupem. Krásně vše odlíčí, nezanechává zbytky ať už řasenky, tak třeba odolné rtěnky. Nevysušuje a příjemně voní.

Nahlásit
  • 10.06.19

Musím se přiznat, že na to, že se jedná o odličovací olej za pár peněz, je opravdu skvělý. Poradí si i s řasenkou (pravda, chce to dát více množství), ale i tak jsme si ho naprosto zamilovaly. Krásně voní po nanukovém medu a je šetrný k pleti.

Nahlásit
  • 13.05.19

Hned na začátek musím přiznat, že nejsem moc zvyklá na oleje. Čekala jsem, že se po spojení s vodou změní trochu víc do krémové konzistence, ale to se nestalo. Zároveň mi také úplně nesedla vůně. Jinak je ale čistící olej moc fajn. Je jemný a pleť po něm není vysušená. Určitě stojí za zkoušku.

Nahlásit
  • 24.04.19

No tak tohle se opravdu povedlo. Tento čistící olejíček nejenže skvěle vyčistí pleť, ale zároveň o ni pečuje. Pleť je po odlíčení hladká, vyživená a čistá. Mám suchou pleť a po jeho použití nemám vůbec potřebu se hned namazat krémem. Plusem je i složení bez ropy, naopak plné přírodních olejíčků a pečujících látek. Také neštípe v očích je v mém oblíbeném balení s pumpičkou, co víc si přát. Tento odličovač nemám doma naposledy a doporučuji všem.

Nahlásit
  • 15.01.19

V péči o pleť u nás celkově převládají olejíčky. Vyhovuje nám textura a mnohdy mívají mnohem méně příměsí než krémy. A odličování? Stále milujeme Matis, který už jsme tady mnohokrát zmiňovaly, a pak tenhle zázrak od LVLY. Sušenky i mastňáci… sedí nám všem.

Nahlásit
  • 18.11.18

Za tu cenu opravdu skvělý olejíček. Výborně odlíčí a poradí si i s neslíbatelnou matovkou od Maybelline, kterou používám jako zátěžovku :-) Nedráždí, nezatěžuje a současně vyživuje. Co víc si přát!

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika LVLY

O značce LVLY

Značka LVLY vznikla ve spolupráci blogerky Paoly Marii a expertů z drogerií DM. LVLY přináší luxusní kosmetiku s obsahem novozélandského manukového medu.