Čisticí jílová pleťová maska se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou

Značka:

Manufaktura

Popis kosmetiky:

Maska nabitá cennými přírodními ingrediencemi. Ať už ji nanesete během dámského beauty dýchánku nebo při své soukromé rozmazlující chvilce, dopřejete pleti intenzivní hloubkové čištění, okamžitý lifting a dlouhodobou hydrataci. Pyšní se vysokým obsahem moderního růžového jílu, karlovarského kaolinu, výtažků ze sedmikrásky a rebarbory a unikátní kyseliny hyaluronové 2. generace. Jílová maska také významně reguluje tvorbu mazu, a je tedy vhodná zejména pro normální až mastnou pleť. Blahodárný obsah se ukrývá v krásném obalu posetém sedmikráskami, má příjemnou konzistenci, lehce se roztírá a doprovází jej něžná bezalergenní vůně.

Je v kategorii

 • 15.06.19

Moje oblíbená maska. Mám po ní pleť jako panenka :)

Nahlásit
 • 12.06.19

Maska krásně voní a příjemně se nanáší. Ale bohužel mé suché pleti absolutně nesedla, a taky uvádí, že je hlavně pro normální až mastnou pleť. Obličej mi to ještě více vysušilo. Masku jsem zkoušla i na příteli, který má normální pleť a ten si vůbec nestěžoval, ba naopak. Pleť vypadala spokojeně.

Nahlásit
 • 12.06.19

Moje pleť je suchá, takže jílovky používám jen na Téčko, nicméně maska od Manufaktury je oproti jílové konkurenci jemnější a méně stahující. Účinnost mi však přijde stejná. Pokud máte jílové masky rádi, doporučuji vyzkoušet

Nahlásit
 • 11.06.19

Příjemná maska, která překvapivě vůbec nedráždila moji citlivou pleť. Ta je po ní naopak jemná a zdá se i v lepší kondici. Navíc maska krásně voní.

Nahlásit
 • 09.06.19

Z tohoto produktu prozatím až tak nadšená nejsem, i když jako určitě špatný není :) Ale asi to znáte, že vás prostě něco neosloví tak, že byste z toho byli nadšení. Při prvním použití mě pleť pod maskou celkem pálila, zarudlou pleť jsem ale po smytí naštěstí neměla. Tuto zkušenost jsem slyšela i z více stran, některé ze slečen to bylo nepříjemné, a tak se šla omýt, některá to nechala být, protože to cítila jen trochu. Také ale říkaly, že když masku použily podruhé, vše bylo v pohodě. A já mám zkušenost opět stejnou :D Druhé použití bylo lepší, po třetím jsem v podstatě žádné pálení necítila. Jediné místo, kde to pálení občas ucítím je okolo nosu, jinak nikde. Ráda bych jen dodala, že každému z nás holt nemusí sednout vše (může to být i třeba hojivá, zklidňující složka) - paradoxně největším alergenním rizikem jsou čistě přírodní složky. Co to způsobilo u tohoto produktu, to nevím.

Maska se aplikuje velice snadno, rychle na pleti zasychá - pokud přílišně nehýbete obličejovými svaly, ani mi neopadává, což oceňuji! :) Nejlépe se mi umývá pomocí namočeného ručníku, docílím tak perfektního očištění pleti (než abych ji hodinu odstraňovala při tekoucí vodě, že jo :)). Pleť mám po použití krásně vyhlazenou, nemůžu se ale zbavit pocitu napjaté pokožky, a tak se musím nakrémovat. Neberu to však jako nějaké negativum. Na druhou stranu je zbavená přebytečného mazu, který mě při mé mastné pleti trápí. Určitě ještě ráda masku použiji - navíc je fajn, že ji máte v této formě a nemusíte třeba čistý jíl míchat s vodou, mám ale jiné favority. Třeba peelingovou masku ze stejné řady, ta je boží :)

Nahlásit
 • 09.06.19

Nemůžu dát víc než jednu hvězdičku, maska pálí jak čert, téměř se to nedá vydržet. Zkoušela jsem ji společně s dalšími členy rodiny a všichni si stěžovali na pálení a přítel musel jít dokonce masku umýt mnohem dřív, než je doporučeno. Obličej jsem po umytí sice neměla nijak viditelně podrážděný, nicméně dlouhodobé používání něčeho takto pálivého a štípavého nemůže mít dobré výsledky. Tohle se hoooodně nepovedlo. Jediné, co můžu pochválit je to, že má maska fajn konzistenci, ale to je tak vše.

Nahlásit
 • 06.06.19

Bohužel jsem její účinky nemohla dostatečně ozkoušet, protože mě po nanesení neuvěřitelně začala pálit a tak jsem ji ihned musela smýt. To se mi u Manufaktury stalo poprvé, ale jinak krásná textura, příjemné nanášení a krásná parfemace.

Nahlásit
 • 05.06.19

Mám mastnou pleť, takže je maska jako dělaná pro mě, se svým obsahem růžového jílu doslova vysávajícího maz z pleti. U první aplikace mě pleť neskutečně pnula a štípala že jsem ani doporučený časový limit nevydržela, a to mám doslova hroší kůži, která odolá i silným chemickým peelingům. Aplikaci od aplikace už to ale bylo lepší a pleť výrazněji čistší. Co slibuje, to plní. Nicméně asi bych úplně nedoporučila citlivé nebo sušší pleti.

Nahlásit
 • 04.06.19

Po prvním použití, kdy mě neskutečně začal pálit obličej a musela jsem masku hned umýt jsem si myslela, že už ji nevyzkouším, ale řekla jsem si, že jí dám druhou šanci a jsem za to ráda. Při dalším použití už mě pleť nepálila a krásně ji vyčistila do hloubky navíc ji nevysušila čehož si cením :)

Nahlásit
 • 04.06.19

Maska má oproti ostatním produktům ze Sedmikráskové řady intenzivnější vůni. Snadno se aplikuje, ale s mou citlivou pletí si bohužel absolutně vůbec nesedla. Již při aplikaci mě začal nepříjemně pálit obličej. Po smytí byla má pleť rudá, podrážděná a pnula. Za mě tedy bohužel určitě ne.

Nahlásit
 • 04.06.19

Pleťová maska sa sedmokráskou a kyselinou hyalurónovou reguluje tvorbu mazu, a je teda vhodná najmä pre normálnu až mastnú pleť.

Nahlásit
 • 03.06.19

Běžně mi jílové masky dělají spíš zle a vyhýbám se jim, protože mám sušší pleť. Zde mě ale obsah kyseliny hyaluronové zlákal, abych jí dala šanci a nelituju. Pleť hezky vyčístí, vypne a při smývání i vyhladí. Díky obsahu hyaluronu není pleť po umytí vysušená, nepne, ale bez následné aplikace krému se alespoň já neobejdu. Bude to jedna z mála jílovek, které si nechám a budu používat pravidelně.

Nahlásit
 • 02.06.19

Tak bohužel, maska šíleně štípe. Mě tedy štípe skoro vše a nepřikládám tomu váhu, kor když štípání hned pomine, ale tahle maska štípe tak, že vydržet se to nedá a ihned po nanesení jde dolů.

Nahlásit
 • 02.06.19

Veľmi vydarená pleťová maska s príjemnou vôňou.Pleť neskutočne vyhladí a vyčistí. Masku je potrebné naniesť a nechať vstrebať 10-15 minút. Prvotne som cítila pálenie (neviem či šlo o alergickú reakciu alebo len pleť nie je zvyknutá). No tejto pleťovej maske som dala ešte jednu šancu a už to bolo v poriadku. Veľmi som si ju obľúbila.

Nahlásit
 • 31.05.19

Manufaktura je značka sama o sobě téměř bez chyb. Maska, kterou jsem měla možnost vyzkoušet krásně voní po svěžích květinách, jestli to jsou zrovna sedmikrásky nevím, když jsem byla malá jedla jsem je a neočuchávala :) Každopádně je plet po ní jak miminkovskej zadeček.:) Je super a já jsem velmi ráda za vyzkoušení.

Nahlásit
 • 28.05.19

Čistiaca ílová maska so sedmokráskou a kyselinou hyalurónovou vonia rovnako krásne ako celá rada - nie je to vôňa sedmokrásky (tá mi smrdí), ale je to niečo krajšie, čistejšie a kľudne by som z nej brala i parfém.
Masku som aplikovala na vyčistenú pleť a nechala pôsobiť 15 minút. Sťahovala menej než ílovky, na ktoré som zvyknutá, ale maz z pórov ťahala viac než konkurencie schopne.
Po zmytí bola pleť čistá, svieža a zároveň o niečo vyhladenejšia. Úplný komfort som nastolila použitím svojho denného krému.
Kľudne by som z masky urobila každodenný rituál.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Detoxikační maska Nobilis Tilia

 • zanet321 ohodnotil/a
 • 30 recenzí

Skin Naturals Pure Charcoal Black Tissue Mask s...

 • Caroline Carlito ohodnotil/a
 • 12 recenzí

Černá maska Black Head Pilaten

 • kristinka.h ohodnotil/a
 • 12 recenzí

Textilní maska Orange juice Garnier

 • Dominikapltv ohodnotil/a
 • 11 recenzí

Superhydratační vyplňující textilní maska...

 • Mizacikova ohodnotil/a
 • 11 recenzí

Pure Samohřejivá pleťová maska Garnier

 • marketka.ka1 ohodnotil/a
 • 11 recenzí

Nejčastěji hodnocená kosmetika Manufaktura

O značce Manufaktura

Česká značka Manufaktura byla založena v roce 1991, kdy naše hlavní město nově zaplnili turisté. Vznikl díky tomu nápad vytvořit typický český suvenýr a nabídnout návštěvníkům ze zahraničí to nejkrásnější z hračkářské a řemeslnické tradice.

Diskuse o této kosmetice