Krém na ruce s meruňkovým olejem a bambuckým máslem

Značka:

Manufaktura

Popis kosmetiky:

Krém na ruce s meruňkovým olejem a bambuckým máslem je vhodný ke každodennímu použití. Poskytuje pokožce intenzivní hydrataci a péči. Obsahuje meruňkový olej, bambucké máslo a další cenné oleje, které hloubkově regenerují poškozenou pokožku rukou.

Je v kategorii

  • 30.08.19

Tento krém na ruce byl perfektní. Přiznáme se, že u Manufaktury máme velkou slabost na meruňku a její božskou parfemaci. Něco z této řady prostě musíte mít. Krém hydratuje a je olejovitý, ale nematlá, ba naopak krásně vyživuje.

Nahlásit
  • 15.08.19

Výborný krém na suchou pokožku, je hutnější a mastnější, což přijde vhod! :) Já z něj ale naopak cítím velmi dobře vůni meruněk :D :))

Nahlásit
  • 01.08.19

Oproti jiným krémům téhle značky je tenhle hutnější a výborně hydratuje. Dobře se roztírá, ale chvilku na rukou zůstává mastnější film. Poté se ale vstřebá a ruce zanechává krásně hebké, vyživené a výborně si poradí se záděrkami. Mínus je ale vůně, která do autentické parfemace meruněk má docela daleko.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Manufaktura

O značce Manufaktura

Česká značka Manufaktura byla založena v roce 1991, kdy naše hlavní město nově zaplnili turisté. Vznikl díky tomu nápad vytvořit typický český suvenýr a nabídnout návštěvníkům ze zahraničí to nejkrásnější z hračkářské a řemeslnické tradice.

Diskuse o této kosmetice