Pečující krém na ruce s vřídelní solí, meduňkou a hroznovým olejem

Značka:

Manufaktura

Popis kosmetiky:

Intenzivní krém na ruce poskytuje jedinečnou péči založenou na obsahu cenných přírodních ingrediencí, vhodných pro výživu a ochranu tolik namáhané pokožky rukou. Hroznový olej je významný svými zvláčňujícími a hydratačními účinky, je zdrojem přírodních antioxidantů, které napomáhají proti stárnutí pokožky. Přírodní oleje z bambuckých a makadamiových oříšků přispívají k regeneraci a výživě pokožky. Panthenol, allantoin a meduňkový výtažek hojí a zklidňují a rostlinný glycerin spolu s vřídelní solí z karlovarských minerálních pramenů zajistí přirozenou vlhkost. Péči o ruce navíc zpříjemní fantastická svěží vůně meduňky, díky které si pravidelné ošetření pokožky rukou pomocí tohoto krému zkrátka zamilujete…

Je v kategorii

  • 13.12.17

Překrásná a hlavně autentická vůně meduňky mě u krému mile překvapila. Krém se rychle vstřebá, nelepí a pokožka je po něm příjemně hebká. Pocit pnutí mizí a ruce jsou hydratované několik hodin. Krémy na ruce od Manufaktury mám moc ráda, vůně produktů jsou prostě bomba. Doporučuji :)

Nahlásit
  • 14.12.17

Meduňková řada Manufaktury je dlouhodobě mým favoritem u této značky. Krém na ruce s vřídelní solí patří mezi moje nejoblíbenější krémy vůbec. Krásně se vstřebá a zvláčňuje ruce, přitom po něm nemá kůži nepříjemně mastnou, což je u mě hlavní kritérium pro hodnocení mazadel na ruce. Někomu by možná mohla vadit výrazná parfemace krému, mně ale intenzitnější vůně vyhovuje.

Nahlásit
  • 04.01.18

Ta meduňka mi fakt nesedla. Moje atopická pokožka rukou si po namazání vzpomněla, že by se mohla osypat. Krém byl na mě i hodně převoněný.

Nahlásit
  • 17.01.18

K nákupu v Manufaktuře mě většinou přemluví krásné balení a příjemná vůně. Stejně tomu bylo u tohoto krému, který není zbytečně moc mastný. Stačí jemné promnutí rukou a pokožka je hebká i provoněná. Oproti běžným krémům na ruce opravdu dobře hydratuje. Rozhodně tedy nepatří ke krémům, které je nutné nanášet několikrát denně… tedy pokud vzhledem k vůni nechcete.

Nahlásit

Reklama


Reklama