Pečující krém na ruce s vřídelní solí, meduňkou a hroznovým olejem

Značka:

Manufaktura

Popis kosmetiky:

Intenzivní krém na ruce poskytuje jedinečnou péči založenou na obsahu cenných přírodních ingrediencí, vhodných pro výživu a ochranu tolik namáhané pokožky rukou.
Hroznový olej je významný svými zvláčňujícími a hydratačními účinky, je zdrojem přírodních antioxidantů, které napomáhají proti stárnutí pokožky. Přírodní oleje z bambuckých a makadamiových oříšků přispívají k regeneraci a výživě pokožky. Panthenol, allantoin a meduňkový výtažek hojí a zklidňují a rostlinný glycerin spolu s vřídelní solí z karlovarských minerálních pramenů zajistí přirozenou vlhkost. Péči o ruce navíc zpříjemní fantastická svěží vůně meduňky, díky které si pravidelné ošetření pokožky rukou pomocí tohoto krému zkrátka zamilujete…

Je v kategorii

  • 02.08.18

Manufaktura je skvělá značka a její krémy mi vždycky sedly…až na tenhle. Vůně je na mě až moc intenzivní, vtíravá a celkově nepříjemná. Jinak se dobře roztírá a hydratuje, ale ta parfemace vůbec nesedí mojí citlivé atopické pokožce.

Nahlásit
  • 22.03.18

Obecně mám produkty Manufaktury ráda, ale bohužel tohle není krém pro mě. Vůně meduňky, která mi meduňku moc nepřipomíná, je tak vtíravá, že ji nesnesu. Dokonce jsem musela poprosit vedle sedící kolegyni, aby si šla krém z rukou smýt. Opravdu mi tak silná parfemace nedělá dobře.

Nahlásit
  • 23.01.18

Dobře hydratuje, pokožka zůstala vláčná. Nezanechává nepříjemný mastný film.
Stačí použít malé množství produktu.
Vůně je výrazná, i když meduňku bych nepoznala. Voní spíše po citrusech s bylinkami.

Nahlásit
  • 17.01.18

K nákupu v Manufaktuře mě většinou přemluví krásné balení a příjemná vůně. Stejně tomu bylo u tohoto krému, který není zbytečně moc mastný. Stačí jemné promnutí rukou a pokožka je hebká i provoněná. Oproti běžným krémům na ruce opravdu dobře hydratuje. Rozhodně tedy nepatří ke krémům, které je nutné nanášet několikrát denně… tedy pokud vzhledem k vůni nechcete.

Nahlásit
  • 04.01.18

Ta meduňka mi fakt nesedla. Moje atopická pokožka rukou si po namazání vzpomněla, že by se mohla osypat. Krém byl na mě i hodně převoněný.

Nahlásit
  • 14.12.17

Meduňková řada Manufaktury je dlouhodobě mým favoritem u této značky. Krém na ruce s vřídelní solí patří mezi moje nejoblíbenější krémy vůbec. Krásně se vstřebá a zvláčňuje ruce, přitom po něm nemá kůži nepříjemně mastnou, což je u mě hlavní kritérium pro hodnocení mazadel na ruce. Někomu by možná mohla vadit výrazná parfemace krému, mně ale intenzitnější vůně vyhovuje.

Nahlásit
  • 13.12.17

Překrásná a hlavně autentická vůně meduňky mě u krému mile překvapila. Krém se rychle vstřebá, nelepí a pokožka je po něm příjemně hebká. Pocit pnutí mizí a ruce jsou hydratované několik hodin. Krémy na ruce od Manufaktury mám moc ráda, vůně produktů jsou prostě bomba. Doporučuji :)

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Manufaktura

O značce Manufaktura

Česká značka Manufaktura byla založena v roce 1991, kdy naše hlavní město nově zaplnili turisté. Vznikl díky tomu nápad vytvořit typický český suvenýr a nabídnout návštěvníkům ze zahraničí to nejkrásnější z hračkářské a řemeslnické tradice.

Diskuse o této kosmetice