Kosmetika Mixa

Cenová relace kosmetiky:

Mixa je francouzská značka, která vyvíjí kosmetiku určenou především na citlivou pleť. Značka pochází z lékárenského prostředí a byla založena v roce 1924. Díky spolupráci s předními lékaři a dermatology tak mohly vzniknout kvalitní kosmetické kousky, které mohou bez obav vyzkoušet i lidé s... Více o značce >

Mixa

Stránka:  1 2 3 Další »

Mixa v našem magazínu

Více o značce Mixa

Mixa je francouzská značka, která vyvíjí kosmetiku určenou především na citlivou pleť. Značka pochází z lékárenského prostředí a byla založena v roce 1924. Díky spolupráci s předními lékaři a dermatology tak mohly vzniknout kvalitní kosmetické kousky, které mohou bez obav vyzkoušet i lidé s citlivou či atopickou pokožkou.

Mixa vyvinula kosmetiku určenou nejen pro dospělé, ale také pro děti. Značka vybudovala své jméno díky mnohaletým výzkumům a expertízám, díky kterým dnes může nabídnout hypoalergenní krémy, mléka, sprchové gely, čisticí kosmetiku a mnoho dalších šetrných produktů.

Značka Mixa je snadno dostupná za příznivou cenu, všechny kosmetické kousky, které vyrábí, neobsahují parabeny a další dráždivé složky.

V nabídce Mixa najdete

Pod značkou Mixa najdete pestrou nabídku kosmeticky určené pro každodenní použití. Značka nabízí hydratační a regenerační kosmetiku, kterou mohou používat všichni bez ohledu na typ pokožky.

Kde nakoupíte?

Kosmetika Mixa je dostupná v drogeriích (Teta, DM, Rossmann a jiné), dále pak v lékárnách, a to jak kamenných prodejnách, tak online (Dr. Max). Značku najdete také v oblíbených kosmetických e-shopech (notino.cz, krasa.cz a jiné).