Hand Cream Repairing Surgras Péče o ruce Pro suchou narušenou pokožku

Značka:

Mixa

Popis kosmetiky:

Krém na ruce Mixa Hand Cream Repairing Surgras.Promašťující regenerační krém na ruce s vysokou koncentrací účinných složek hloubkově regeneruje a obnovuje suchou a poškozenou pokožku rukou. Je ideální pro extrémně suché ruce a pro použití v zimě. Nemastné složení. Nedoporučuje se používat na obličej.
Použití: Nanášejte na extrémně suché ruce dle potřeby..

Je v kategorii

  • 26.06.19

Výborný pomocník na hodně suché ruce a to hlavně v zimě jsme ho používaly hojně. Nematlá se a je velmi příjemný. Má šikovnou velikost, ale my ho máme převážně na pracovním stole a mezi prací na PC ho aplikujeme. Trpíme převážně na suché klouby v zimě a tento krém si s namáhanými místy poradí hravě.

Nahlásit
  • 03.05.19

Tento krém mám veľmi rada, pokožku výživuje a dodáva jej pružnosť. Často mi pomohol zahojiť aj prasklinky na suchej pokožke. Odporúcam najmä pre regeneráciu než ako denný krém.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Mixa

O značce Mixa

Mixa je francouzská značka, která vyvíjí kosmetiku určenou především na citlivou pleť. Značka pochází z lékárenského prostředí a byla založena v roce 1924. Díky spolupráci s předními lékaři a dermatology tak mohly vzniknout kvalitní kosmetické kousky, které mohou bez obav vyzkoušet i lidé s citlivou či atopickou pokožkou.