Enjoy Fresh-On Time Black Been Mask

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Mizon

Popis kosmetiky:

Enjoy Fresh-On Time Black Been Mask perfektně pečuje o pokožku a má úžasné hydratační účinky. Vyhlazuje pleť a zanechává ji sametově jemnou. Maska je vhodná pro všechny typy pokožky.

Je v kategorii

Recenze: Enjoy Fresh-On Time Black Been Mask

  • 17.05.20

Maska gelové konzistence mou suchou pleť krásně vyživí, zhydratuje a rozjasní. Na pleti je příjemná a vůbec neštípe.

Nahlásit
  • 01.05.20

Maska má gelovitou strukturu a celkem mě na pleti překvapila. Čekala jsem hutnou masku, ale maska má konzistenci průhledného gelu. Není to určitě čistící maska, ale vyživující, hydratační a rozjasňující. Nechávám působit cca 15 min a poté omývám vodou. Maska na pleti zanechává příjemný sametový film, který se mi moc líbí!

Nahlásit
  • 27.04.20

Maska je velmi zvláštní konzistencí, spíš jako gelový krém. Já mám mastnější pleť a preferuji čistící masky, tato je spíš vyživující. Pro sušší pleť si myslím bude vhodnější. Nicméně na zklidnění podrážděné pleti je fajn.

Nahlásit
  • 24.04.20

Táto maska má antioxidačné účinky, dodáva pleti hebkosť a hydratuje ju, regeneruje a ozdravuje pleť.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Mizon

O značce Mizon

Značka Mizon je dílem ryze vědeckého týmu, který své úsilí zaměřil na vývoj kosmetických technologií a hledání účinného složení produktů. A to s využitím všech svých znalostí a zdrojů z blahodárné přírody. Společnost Mizon, založená v roce 2000 v Jižní Koreji, dnes plně usiluje o sledování moderních trendů a inovací v oboru.