Joyful Time Essence Mask Strawberry

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Mizon

Popis kosmetiky:

Joyful Time Essence Mask Strawberry velice intenzivně pečuje o pokožku a má úžasné hydratační účinky. Vyhlazuje pleť a zanechává ji sametově jemnou. Maska je vhodná pro všechny typy pokožky.

Je v kategorii

Recenze: Joyful Time Essence Mask Strawberry

  • 27.04.20

Masky Mizon jsou hodně muziky za málo peněz. I tato jahodová je báječná, příjemně voní, pleť po použití nelepí. Obsahuje dost séra, plátýnko dobře sedí. Nemám co dodat, za tu cenu je to bomba.

Nahlásit
  • 24.04.20

Všetky masky od Mizon milujem, ale táto je moja obľúbená, asi kvôli príchute, pretože jahodu zbožňujem. Po použití je pleť krásne jemná a hydratovaná♥

Nahlásit
  • 23.04.20

Mizon masky miluju. Jsou velmi jemné, krásně pleť osvěží. Oceňuji je hlavně v tomto období, kdy moje pleť neskutečně trpí přechlorovanou vodou, stresem a rouškou. Přestal mě po ní pálit a svědit obličej, takže za mě dobrý. Krásná jahodová vůně je už jenom bonus.

Nahlásit
  • 21.10.19

Jahodová maska - pro zjemnění a antioxidaci pleti. Co musím hned pochválit jsou obaly, které se povedly. Další velké plus dávám za skvělý tvar masky. Sedí naprosto skvěle, jako kdyby byla přímo pro mě.❤️ Krásně na pleti přilne a nepustí. Vůně jsou jemné a příjemné. Masku jsem nechala aplikovat cca 20 min. Po sundání jsem zbylé sérum vklepala do pokožky. Po chvilce se vše vsáklo a pleť byla krásně jemná, výživená a hydratovaná. Lepivý pocit nenastal. Masky mohu doporučit.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Mizon

O značce Mizon

Značka Mizon je dílem ryze vědeckého týmu, který své úsilí zaměřil na vývoj kosmetických technologií a hledání účinného složení produktů. A to s využitím všech svých znalostí a zdrojů z blahodárné přírody. Společnost Mizon, založená v roce 2000 v Jižní Koreji, dnes plně usiluje o sledování moderních trendů a inovací v oboru.