Snail Repair Intensive Ampoule

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Mizon

Popis kosmetiky:

Snail Repair Intensive Ampoule navrací pokožce mladistvou svěžest a jas. Má úžasné hydratační a pečující účinky. Vyhlazuje jemné vrásky a linky. Ampule jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Recenze: Snail Repair Intensive Ampoule

  • 07.05.20

Dlouho předlouho jsem testovala toto sérum a pořád nevěděla, co si o něm vlastně myslet. Po prvních pár dnech používání se mi začaly dělat boláky, sérum jsem vysadila a vše se zlepšilo. Nechtěla jsem ho hned hanit a zopakovala tento postup ještě 4×, vždy se mi po pár dnech používání začaly objevovat boláky. Sérum mi tak zřejmě ucpává póry, což mě velmi mrzí, protože jinak celá kolekce je naprosto skvělá. Jedná se v podstatě o čirý slizovitý gel, který se okamžitě vstřebá, nelepí. Bohužel však nějaká složka v něm mé pleti nesedla.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Mizon

O značce Mizon

Značka Mizon je dílem ryze vědeckého týmu, který své úsilí zaměřil na vývoj kosmetických technologií a hledání účinného složení produktů. A to s využitím všech svých znalostí a zdrojů z blahodárné přírody. Společnost Mizon, založená v roce 2000 v Jižní Koreji, dnes plně usiluje o sledování moderních trendů a inovací v oboru.