Snail Repairing Čistící Pěna na pleť

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Mizon

Popis kosmetiky:

Snail Repairing Čistící Pěna na pleť perfektně čistí pokožku a má úžasné regenerační a pečující účinky, díky kterým bude vaše pleť úžasně vláčná a svěží. Pěna je vhodná pro všechny typy pleti.

Recenze: Snail Repairing Čistící Pěna na pleť

  • 30.04.20

Na tuhle čistící pěnu jsem si musela chvíli zvykat. Nejen, že velmi zvláštně voní (spíš hůř než líp), ale pleť je po ni opravdu poměrně dost vysušená, až vrže (jako po umytí mýdlem). Baví mě konzistence, kdy se z krému změní po vytlačení na lepivou pěnu, takže stačí použít malé množství, to se zdvoj-ztroj násobí. Já mám mastnou pleť, která je velmi odolná, takže pěnu zvládnu, ale suché nebo citlivé pleti bych ji rozhodně nedoporučila. Pozitivem je, že je pleť po použití opravdu dokonale čistá, ale je třeba velmi intenzivně hydratovat.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Mizon

O značce Mizon

Značka Mizon je dílem ryze vědeckého týmu, který své úsilí zaměřil na vývoj kosmetických technologií a hledání účinného složení produktů. A to s využitím všech svých znalostí a zdrojů z blahodárné přírody. Společnost Mizon, založená v roce 2000 v Jižní Koreji, dnes plně usiluje o sledování moderních trendů a inovací v oboru.