Slupovací maska růžový kaktus s jílem

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

My 7th Heaven

Popis kosmetiky:

Slupovací maska s extraktem z růžového kaktusu a vitamínu E s granátovým jablkem. Vaše pleť bude vyčištěná a krásně hladká.

Je v kategorii

Recenze: Slupovací maska růžový kaktus s jílem

  • 17.08.20

Moje úplně první maska od 7th Heaven. Příjemná vůně, sloupávání už je horší, ale pleť je po ní krásně vyčištěná:)

Nahlásit
  • 25.03.20

Počítejte s tím, že zasychat to bude tak 2× dýl, než je psáno. Pokud si ale na pár minut sem nebo tam při maskování nepotrpíte, tahle maska pleť hezky vyčistí, ani moje relativně citlivá pleť nebyla po téhle jílovce přecitlivělá nebo červená a šla hezky sloupnout, což je pro mě velice pohodlný bonus. Nenaděláte s tím bordel, a nemusíte složitě zaschlý jíl zase máčet, aby šel dolů. Velice fajn maska.

Nahlásit
  • 24.03.20

Pokud hledáte skvělou masku za pár korun, rozhodně mohu doporučit tuto. Pleť po aplikaci je krásně jemná a hydratovaná. Za mě super drogérková maska.

Nahlásit
  • 19.03.20

Maska po nanesení hodně štípala a to tak, že jsem se docela bála, co bude následovat. Po zaschnutí a následném sloupnutí ale naštěstí žádná reakce, jen nádherně hebká a vyčištěná pleť. Pokud trpíte na akné, tak mi přišlo, že pomohla v hojení. Na pupínky tedy netrpím, ale zrovna jsem měla ošklivý bolák a vážně ho pomohla zhojit. Voní sladce po kaktusu a granátovém jablíčku.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika My 7th Heaven

O značce My 7th Heaven