Kosmetika Natura Siberica

Cenová relace kosmetiky:

Ruská značka Natura Siberica byla založena v roce 1997. Společnost se zaměřuje na výrobu přírodní kosmetiky. Na Sibiři a dálném východě se nachází nádherná a neporušená příroda. Rostou zde unikátní rostliny a byliny, které jsou velmi odolné a vydrží i nepříznivé podnebí. Díky tomu mají... Více o značce >

Více o značce Natura Siberica

Ruská značka Natura Siberica byla založena v roce 1997. Společnost se zaměřuje na výrobu přírodní kosmetiky. Na Sibiři a dálném východě se nachází nádherná a neporušená příroda. Rostou zde unikátní rostliny a byliny, které jsou velmi odolné a vydrží i nepříznivé podnebí. Díky tomu mají zvláštní vlastnosti, které lze využít do kosmetiky.

Natura Siberica je členem sdružení Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku. Některé kosmetické kousky této značky mají dokonce certifikát ICEA. Společnost podporuje zachování kulturního dědictví původní obyvatel severního Ruska, dbá na udržitelnost a zodpovědné pěstování a obchodování sibiřských rostlin.

Kosmetika Natura Siberica obsahuje to nejlepší, co Sibiř dává. Pečlivě vybrané suroviny zpracované nejmodernějšími technologickými postupy.

V nabídce Natura Siberica najdete

Kde zakoupíte?

Sibiřskou kosmetiku můžete zakoupit online na webu naturasiberica.cz, ale i v dalších online shopech, například na bioo.cz, notino.cz, alza.cz a v mnoha dalších.

Diskuze o této značce