Kosmetika Nature Box

Cenová relace kosmetiky:

Nature Box je čistě přírodní veganská kosmetika, která pečuje o vlasy a pokožku. Hlavní podstata tkví v komplexním přístupu ke kráse. Značka zároveň respektuje životní prostředí. Veškerá kosmetika, kterou nabízí, je vyrobena výhradně na přírodní bázi s bohatým obsahem vitamínů a antioxidantů.

Nature Box vychází z filozofie, že pokud se žena cítí dobře zevnitř, bude zářit i zvenčí. Poukazuje na pozitivní pohled na život a možnost respektovat životní prostředí, a přitom si dopřát tu nejlepší péči. V portfoliu Nature Box nenajdete žádné parabeny, umělá barviva a silikony. O tom, že výrobce myslí na životní prostředí svědčí i skutečnost, že všechny obaly jsou ze 100% recyklovatelného materiálu.

Značka Nature Box nabízí 5 produktových řad:

  • Avokádová řada chrání a regeneruje – kondicionér Avocado Oil
  • Kosmetika z kokosového ořechu hydratuje – hydratační sprej Coconut Oil
  • Makadamia si poradí se suchou kůží, vlasům dodává pružnost – sprchový gel Macadamia Oil
  • Meruňková řada vám zajistí hedvábnou pokožku i vlasy – sprej pro lesk vlasů Apricot Oil
  • Mandlová kosmetika pečuje o citlivou pleť, vlasům dodává na objemu – kondicionér Almond Oil

Kosmetické řady obsahují výrobky ze za studena lisovaných olejů z ořechů a semen ovoce. Avokádo, kokos, mandle, meruňka a makadamia mají blahodárný vliv na vlasy i pokožku, krásně voní a pečují.

Kompletní nabídka značky Nature Box zahrnuje šampóny a balzámy na vlasy, sprchové gely, krémy, tělová mléka, máslaoleje. S touto kosmetikou máte možnost zažít pocit přirozené krásy v souladu s přírodou.

Kde koupíte?

Kosmetiku Nature Box můžete zakoupit v drogeriích DM, na Alza.cz nebo na e-shopu Nature Box.

Nature Box v našem magazínu