Kosmetika Neutrogena

Cenová relace kosmetiky:

Americká značka Neutrogena byla založena v první polovině minulého století. Čerpá tak z dlouholetých zkušeností a patří mezi přední výrobce kosmetiky určené k péči o poškozenou a namáhanou pokožku. Oblíbené jsou především krémy na ruce, které mají vysoce hydratační i regenerační účinky.

Společnost Neutrogenu založil Emanuel Stolaroff. Prvním jeho počinem bylo vysoce kvalitní mýdlo v podobě jantarově žluté kostky, které si okamžitě získalo své příznivce. V roce 1994 odkoupila značku společnost Johnson & Johnson. Kosmetika od této značky je dnes dostupná ve více než 70 zemích.

Neutrogena klade důraz na výběr ingrediencí, které používá. Kombinuje tak přírodní suroviny s nejnovějšími vědeckými poznatky v oblasti dermatologie. Kosmetiku Neutrogena mohou používat všichni bez ohledu na typ pleti. Na své si přijdou i lidé s extrémně vysušenou či namáhanou pokožkou se sklony k dermatitidě. Tajemství jedinečné norské receptury spočívá ve vyváženosti přísad, které o pokožku pečují komplexně.

V nabídce Netrogena najdete

Značka Neutrogena zákazníkům nabízí kosmetiku určenou k hydrataci, regeneraci a ochraně při nepříznivých podmínkách (například, když je pleť vystavena nízkým teplotám).

Kde zakoupíte?

Kosmetiku Neutrogena zakoupíte online v lékárnách Dr. Max nebo na lekarna.cz, na notino,cz, krasa.cz. Pořídit ji můžete i osobně v kamenných prodejnách drogerií Teta, DM či Rossmann. Veškerý přehled a nabídku značky najdete na neutrogena-kosmetika.cz.

Neutrogena

Stránka:  1 2 3 Další »