Detoxikační jílový čistící krém Urban Skin 3v1

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Nivea

Popis kosmetiky:

Spolehněte se na sílu přírody a zamilujte se znovu do své pleti! S prachem ulic, částečky nečistot i ucpanými póry si poradí černá rýže, výtažky ze zeleného čaje a přírodní jíl. Tuto účinnou kombinaci můžete použít hned 3× jinak: jako čisticí krém, peeling i vyhlazující a zmatňující masku. Pro svěží a krásnou pleť čistou do hloubky zvolte: NIVEA Detoxikační jílový čisticí krém URBAN SKIN 3 v 1.

Je v kategorii

Recenze produktu: Detoxikační jílový čistící krém Urban Skin 3v1

  • 24.05.20

Pro suchou pleť tento čistící krém nedoporučuji, nejen, že vysušuje, ale zároveň obsahuje i abrazivní částečky, což pro častější použití není zrovna ideání. Bohužel ho tedy doporučit nemůžu, na čistící krémy a gely jsem tedy poměrně vybírává, ale tenhle krém pro mě nebyl ani průměrný. Mastné pleti možná sedne lépe.

Nahlásit
  • 21.05.20

Tento čistiaci krém mi bohužiaľ vôbec nevyhovuje. Mám suchú pokožku a po použití ma štípalo, takže za mňa nie…

Nahlásit
  • 21.05.20

Abych pravdu řekla, tak podobné produkty, které slibují několik věcí v jednom, příliš nevyhledávám. Když jsme ale u toho, tak tenhle krém používám jako masku. Nedávám si ji ale příliš často, protože mám suchou pleť a vzhledem k tomu, že má zmatňovat by jí to nemuselo dělat úplně dobře. Mám trochu problém s tím, že jíl mi vytahuje nečistoty, takže místo toho, abych měla druhý den krásnou pleť, tak se mi pravidelně někde udělá pupínek. To ale není chyba NIVEA, ale toho, že jíl tak zkrátka funguje.

Nahlásit
  • 20.05.20

Moja pleť je zmiešaná a tento produkt jej vyhovuje. Dá sa použiť troma spôsobmi. Ja ho väčšinou používam ako peeling, ktorý mi vyhovuje. Zbaví ma odumretých buniek a zanecháva mi pleť čistú a zmatnenú.

Nahlásit
  • 18.05.20

Tento čistící krém/scrub od Nivea mi bohužel moc nesedl, řadu Urban skin mám jinak ráda, ale s tímto produktem jsme si bohužel nesedly. Měl by být super pomocníkem pro mastěnšjí pleť (což ta moje je) a propůjčit jí tak zmatnění, ale má pleť je zároveň i velice citlivá, takže mi produkt nedělal dobře…

Nahlásit
  • 17.05.20

Kdo má suchou a citlivou pleť, dejte ruce pryč. Tento krém, který lze použít i jak peeling či masku stahuje, štípe a po sundání jsem byla jak rajče a mohla jsem se udrbat. Mastné pleti by mohl sednout lépe, ale pro mě to absolutně není.

Nahlásit
  • 25.03.19

Tento scrub od nivey je pre mňa veľkým sklamaním. Sľubuje zmetnenú pleť, čo je pre mňa efekt, ktorý pre moju zmiešanú pleť chcem docieliť. Pleť nevyčistí na 100%. Tak isto mi vadí film, ktorý na pleti zanecháva. Pleť po vyčistení týmto produktom rozhodne nezostane matná.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Nivea

O značce Nivea

Vše začalo roku 1911, kdy farmaceut a vizionář Dr. Oscar Troplowitz objevil využití euceritu, který dokázal spojit vodu a olej do celistvého krému. Později dal sněhobílému krému jméno NIVEA. Tím vznikla značka, která je na trhu už přes 100 let. Od počátku chtěl Troplowitz vyrábět kvalitní produkty, a proto si v NIVEE vybere dnes každý s jakýmkoliv typem pleti a pokožky.

Diskuze o této kosmetice

Nivea