Obnovující séra Bazalka

Značka:

Nobilis Tilia

Popis kosmetiky:

Obnovující séra Bazalka mají úžasné hydratační a pečující účinky. Redukují příznaky stárnutí. Podporují tvorbu kolagenu a elastinu, čímž zabraňují tvorbě vrásek a linek. Séra jsou vhodná pro dehydrovanou pokožku.

 • 08.10.19

Tak s touto recenzí jsem si dala hodně na čas. A to zvlášť proto, protože u této novinky trvá cca měsíc, než mají být výsledky viditelné.
Jak můžete vidět, novinkou je BIOFÁZE - obnovující séra. Já zkoušela Biofázi Bazalka pro dehydrovanou pleť se sklonem k vráskám. A jak to vlastně funguje??? Každý balíček obsahuje 3 séra. První dvě jsou vždy shodná.
1️⃣ sérum geranium - pleť prokrví, způsobí rozšíření cév a navozuje zahřívací efekt (nepálí to, nebojte!). Tento první krok nastartuje obnovu vitality pleti.
2️⃣sérum tymián - zpomaluje průtok krve cévami a má ochlazovací efekt. Nyní by měla být pleť v rovnováze.
3️⃣závěrečné sérum - je jich celkem 6 (rolujte fotkama - najdete tam jak soupis, tak i které co umí). Já měla již zmíněnou Bazalku. Ta má pleť aktivně hydratovat, zlepšit vitalitu a rychleji obnovovat kožní buňky.

A jak to po měsíčním testování vidím já? Předně musím říct, že každé sérum nádherně voní. I když je fakt, že to je vcelku dost intenzivní a já si musela zvyknout. Séra mají velice komfortní konzistenci, která mají sametový finish a vůbec nelepí. Séra se dávají každý večer na vyčistěnou pleť. A každé hezky po 10ti minutách. Což je fajn, když si z toho uděláte večerní rituál třeba u telky. Ale je to míň fajn, pokud po vás skáčou dva raraši dožadující se neustálé pozornosti a vy pak vysílení usnete při uspávání. Po posledním séru (a po uplynutí 10ti minut) můžete použít na noc svůj oblíbeny krém či olej.
Každopádně po měsíci používání jsem nezaznamenala žádnou změnu. Možná by to u mě chtělo delší působení, nebo prostě nejsem dobrej vzorek. Čert ví… ale mužů říct, že i přes to, jaká jsem citlivka, jsem neměla žádnou reakci a bylo to velice příjemné.

Nahlásit
 • 08.10.19

Boží! Strašně se mi líbí kombinace tři složek sér, která se jednotlivě vrství a každé pleti prosívá jiným způsobem. Byla jsem překvapená, že i když jsou séra přírodní, jejich účinek je vidět a cítit celkem rychle - cca 14 dní… normálně čekám alespoň měsíc. V kombinaci se vyrovná chemickým sérům, takže takové to, že přírodní kosmetika je super, ale chemie je prostě silnější, tady dle mého neplatí. Všechny tři složky jsou velmi jemné, vůně je decentní a příjemná, vstřebání je rychlovka - takže i když je aplikace ve třech krocích, nestráváte před zrcadlem mládí. :)

Séra opravdu příjemně hydratují, v pohodě zvládají i chladnější dny teď v říjnu, kdy mám pokožku ještě sušší než obvykle. Mastná Nivea to samozřejmě není, ale já dávám přednost lehčí kosmetice. S hydratací pak jdou ruku v ruce vrásky - hluboké rýhy mezi obočím nevyžehlí, ale drobné vrásky se hezky vyhlazují.

Určitě zkusím ještě jedno balení.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Nobilis Tilia

Detoxikační maska Nobilis Tilia

 • Monulie ohodnotil/a
 • 31 recenzí

Arganový oční krém Nobilis Tilia

 • ivabozi ohodnotil/a
 • 5 recenzí

Hydrofilní olej Neutrální Nobilis Tilia

 • eleon161 ohodnotil/a
 • 4 recenze

Levandulová pleťová voda Nobilis Tilia

 • zanet321 ohodnotil/a
 • 4 recenze

Obnovující séra Koriandr Nobilis Tilia

 • Martrich ohodnotil/a
 • 3 recenze

Arganový krém s rostlinným skvalenem Nobilis Tilia

 • JosefinkaW ohodnotil/a
 • 3 recenze

O značce Nobilis Tilia

Nobilis Tilia je česká certifikovaná čistě přírodní kosmetika, která není testovaná na zvířatech. Značku založil PaedDr. Zbyněk Šedivý v 90. letech v Krásné Lípě. Od začátku se zaměřují na výrobu a vývoj aromaterapeutické kosmetiky z kvalitních 100% přírodních zdrojů.

Diskuse o této kosmetice

Nobilis Tilia