Crème No.2 výživný zklidňující krém pro citlivou pleť se sklonem ke zčervenání

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Payot

Popis kosmetiky:

Crème No.2 výživný zklidňující krém pro citlivou pleť se sklonem ke zčervenání pečuje o kůži a zanechává ji sametově jemnou a příjemnou na dotek. Má úžasné hydratační a regenerační účinky, díky kterým se budete cítit naprosto skvěle a svěže po celý den.

Recenze: Crème No.2 výživný zklidňující krém pro citlivou pleť se sklonem ke zčervenání

  • 30.03.21

Krém s veľmi zaujímavou konzistenciou a štruktúrou, no obľúbila som si ho. Dovolím si povedať, že spĺňa to čo sľubuje a pleť naozaj zjemní a upokojí.

Nahlásit
  • 22.03.21

Koupila jsem asi před 3 měsíci… Po prvním namazání: katastrofa, měla jsem pocit silikonu na obličeji. Tak jsem jej odložila (hodně věcí takhle po prvním zklamání odkládám) a použila po pár týdnech a dojem zcela jiný, příjemný! Ale asi je to tím, že jsem si jen zvykla díky mojí velmi suché kůži používat pod každý krém olej Sagrada Natura a ve spojení s dobrým krémem je to hydratační a zvláčňující dokonalost! Takže payot - ano!

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Payot

O značce Payot

Ruská lékařka Nadine Payot si všimla jedné důležité věci: pokud se o svou pleť nestaráte, poví to na vás. S vráskami a unavenou, povadlou kůží si poradí jedině kvalitní a šetrná péče. Kosmetika Payot je přesně taková. Díky přírodním ingrediencím a speciálnímu způsobu nanášení pleti uleví a dodá jí ztracenou energii. Pleťové krémy a čistící masky Payot jsou vhodné pro suchou pleť. Pleťový krém Payot je ostatně vyráběn jen z kvalitních bylinných extraktů, které pleť nedráždí a nezatěžují.

Diskuze o této kosmetice

PAYOT