Nude Wear Touch of Glow Foundation

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Physicians Formula

Popis kosmetiky:

Nude Wear Touch of Glow Foundation pleť chrání před nepříznivými vlivy slunečního záření. Perfektně sjednocuje tón pokožky a zakrývá nedokonalosti. Díky své lehké textuře nezatěžuje pleť a je vhodný pro všechny typy kůže.

Recenze: Nude Wear Touch of Glow Foundation

  • 15.03.20

Tento makeup je opravdu lehký a i moje suchá pleť s ním byla v pohodě. Nicméně to, že by měl krýt, není úplně pravda. Nemam sice téměř akné, ale sem tam červený flíček je a bohužel ho nezakryl. Ale na druhou stranu hezky sjednotil pleť, která vypadala hezky sametově. Za mě tedy průměr, ale tím, že mé pleti docela sedl, ho sem tam využiju. Ale podruhé bych si ho nepořídila.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Physicians Formula

O značce Physicians Formula

Americká dekorativní kosmetika Physicians Formula zkrášluje ženy po celém světě od první poloviny minulého století. Za jejím vznikem stojí alergolog Frank Crandall, který kosmetiku vyvinul pro svou manželku. Tu trápila vysoce citlivá pleť a nemohla najít kvalitní make-up, který by její pokožku nedráždil. Rozhodl se vyrobit kosmetiku vhodnou i pro tu nejcitlivější pleť a tak vznikla značka Physicians Formula, kterou mohou používat i ženy trpící různými kožními nemocemi.