Shimmer Strips Nude All-in-1

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Physicians Formula

Popis kosmetiky:

hysicians Formula Shimmer Strips Nude All-in-1 je víceúčelová paletka, která obsahuje vše, co potřebujete pro dokonalé líčení. Paletka obsahuje 12 vzájemně kombinovatelných očních stínů pro suchou i mokrou aplikaci, integrované zrcátko, aplikátor očních stínů a štěteček. Stíny jsou hypoalergenní, bez parabenů a bez parfemace, dermatologicky testovány. Lze je použít i jako rozjasňovač (1. řada), klasické oční stíny (2. řada), na konturování (3. řada) nebo oční linku (4. řada).

Recenze: Shimmer Strips Nude All-in-1

  • 31.10.20

Paletka se dá použít jako oční stíny, rozjasňovač i bronzer. Já ji používala především jako rozjasňovač a oční stíny. Krásně lesklé odstíny, příjemná výdrž a máslová konzistence.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Physicians Formula

O značce Physicians Formula

Americká dekorativní kosmetika Physicians Formula zkrášluje ženy po celém světě od první poloviny minulého století. Za jejím vznikem stojí alergolog Frank Crandall, který kosmetiku vyvinul pro svou manželku. Tu trápila vysoce citlivá pleť a nemohla najít kvalitní make-up, který by její pokožku nedráždil. Rozhodl se vyrobit kosmetiku vhodnou i pro tu nejcitlivější pleť a tak vznikla značka Physicians Formula, kterou mohou používat i ženy trpící různými kožními nemocemi.