Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Plantur 39

Popis kosmetiky:

Složení tonika na bázi kofeinu pomáhá zabraňovat oslabení růstu vlasů po menopauze. Fyto-kofeinový komplex rychle proniká do pokožky hlavy a vlasových folikulů, kde vytváří zásobu aktivní látky, která postačuje na 24 hodin. Fyto-aktivní látky odvozené z přírody chrání pokožku hlavy před účinky snižující se hladiny estrogenu. Fyto-kofeinový komplex aktivuje kořínky vlasů. Důležité vitální látky ze sóji působí proti příznakům menopauzy.
Niacin a soli zinku posilují růst vlasů.

Recenze: Plantur 39 Fyto-kofeinové tonikum

  • 27.10.20

V menopauze sice ani zdaleka nejsem, přesto mám problémy se ztrátou vlasů. Nejvíce funkční kofeinové tabletky bohužel brát ze zdravotních nemohu, proto jsem si dělala kávové přelivy… Sice to trochu pomohlo, ale přesto jsem potřebovala „ještě něco více účinnějšího“. Proto jsem zainvestovala do tohoto tonika, který mi doporučila kolegyně. A dělá fakt zázraky! Fyto-kofeinový mix se díky praktickému kapátku snadno nanáší přímo k pokožce hlavy a ke kořínkům. Vlasy se mi zdají živější a nejen že mi už tolik nepadají, ale hlavně mi i začaly opět růst! Pořídila jsem si už druhé balení a rozhodně koupím znovu. Protože takhle investice za to fakt stojí.

Nahlásit
  • 27.05.20

Vlasy nezatěžuje, nemastí, a cca za měsíc přestaly skoro padat a myslím, že i trochu povyrostly, rychleji, než oproti normálu. Neustále hledám kosmetiku, která mi pomůže s růstem vlasů a myslím, že plantur k ní rozhodně patří.

Nahlásit
  • 14.05.20

Tonikum má šikovný aplikátor, díky kterému se aplikuje jednoduše přímo ke kořínkům. Vlasy nijak nezatěžuje, takže je možné jej bez problému používat denně. Mám velmi citlivou vlasovou pokožku, takže se vlasy po aplikaci trochu více mastily. První měsíc jsem tedy aplikovala večer před ranním mytí vlasů. Po měsíci si ale pokožka zvykla a mohla jsem tak aplikovat každý den a vlasy už se nemastily. Tonikum jsem používala v kombinaci s celou řadou, tedy ještě kondicionér a šampon. Po 3 měsících používání mi vlasy opravdu přestaly téměř padat. Tonikum a šampon určitě stojí za to, kondicionér je k ničemu.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Plantur 39

O značce Plantur 39