Kosmetika Playboy

Cenová relace kosmetiky:

Playboy není jen populární časopis, který se vryl do paměti většiny z nás. Značka, jejímž logem se stala ikonická silueta králíčka, má mnohem pestřejší portfolio. Časopis Playboy odstartoval éru této značky již v roce 1953 pod taktovkou Hugha Marstona Hefnera. Časopis byl určený pro všechny... Více o značce >

Více o značce Playboy

Playboy není jen populární časopis, který se vryl do paměti většiny z nás. Značka, jejímž logem se stala ikonická silueta králíčka, má mnohem pestřejší portfolio. Časopis Playboy odstartoval éru této značky již v roce 1953 pod taktovkou Hugha Marstona Hefnera. Časopis byl určený pro všechny dospělé muže a jeho hlavním záměrem bylo poodhalit ženskou krásu.

Značka byla natolik úspěšná, že se po čase rozhodla expandovat a rozvinout nabídku také v kosmetickém průmyslu. V roce 2008 začala spolupracovat se světovým kosmetickým gigantem Coty a na trh byly postupně uvedeny dámské a pánské vůně Playboy a další kosmetické kousky. Kromě parfémů a kosmetiky značka nabízí i luxusní módní kolekce a šperky.

Znakem Playboye je stále rozverný zajíc a v každém počinu této značky se promítá smyslnost, sexappeal, krása a sebevědomí. Playboy si oblíbili muži i ženy, kteří vědí, co chtějí.

V nabídce značky Playboy najdete

Kde zakoupíte?

Kosmetiku Playboy zakoupíte téměř v každé drogerii (DM, Teta drogerie a další), ale také prostřednictvím vybraných internetových obchodů (například notino.cz, krasa.cz).