Kosmetika Pupa Milano

Cenová relace kosmetiky:

Pod názvem Pupa Milano se ukrývá italská dekorativní kosmetika, která zaujme svou nápaditostí, pestrou škálou barev a vysokou kvalitou. Symbolem této značky je červená barva, která představuje vášeň, dynamičnost a nekonečnou energii. Italská společnost byla založena v roce 1976 a své produkty exportuje do 70 zemí po celém světě.

Kosmetika Pupa Milano

V nabídce italské kosmetiky Pupa Milano najdete tyto produkty.

  • Líčení – oblast líčení zahrnuje veškerou dekorativní kosmetiku. Zákazníci si mohou zakoupit přípravky určené na oči, rty, obličej i ruce (laky, odlakovače a nehtová péče).
  • Péče o obličej, tělo a blahodárné účinky. V této sekci najdete kosmetické přípravky, kterými se můžete nechat hýčkat. Patří sem například hydratační, detoxikační či zeštíhlující produkty.
  • Kazety a tipy na dárky. Pokud nevíte, co zakoupit svým blízkým, pak vězte, že kazety a dárkové sady Pupa Milano vám výběr značně usnadní.
  • Opalovací přípravky a limitované edice.

Výrobky Pupa zaujmou netradičním designem a poznáte je podle typické rudé barvy. Výrobce zúročuje své zkušenosti ve výrobě inovativních kosmetických produktů a čerpá ze své dlouholeté tradice.

Obrovským fenoménem se stala dnes už ikonická make-up kazeta.
Italská dekorativní kosmetika vás jen tak neomrzí. Hravé oční stíny, rtěnky a řasenky Pupa jsou nejen nápadité, ale hlavně kvalitní. Pestré barvy a originální balení činí z paletky Pupa skvělý dárek i must have do každé kosmetické taštičky.

Kde koupíte?

Produkty Pupa Milano můžete zakoupit v některém kamenném obchodu. Jejich přesný seznam najdete zde .

Dále pak na oficiálních stránkách Pupa Milano .

Vybrané přípravky této kosmetiky nabízí také Notino.cz.

Pupa Milano v našem magazínu