Kosmetika Purity Vision

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetika Purity Vision se může pochlubit certifikátem BIO kvality a poskytuje prvotřídní péči o pokožku celého těla. Česká značka spojuje moderní vědecké poznatky s tradičními a prověřenými postupy. Hlavní filozofií značky je zodpovědnost vůči zákazníkům a možnost nabídnout jim kvalitní produkty, které budou účinné a hlavně 100% přírodní. Společnost sleduje trend ve výživě i v péči o zdraví člověka.

Značka Purity Vision spolupracuje s farmáři i lokální komunitou například v Maroku, v Ugandě, na Filipínách i v Bulharsku. Veškeré ingredience, které používá na výrobu kosmetiky, jsou ručně sbírány a pomáhají zajistit stabilní příjem sociálně slabším rodinám.

Kosmetika Purity Vision není testovaná na zvířatech, všechny produkty disponují certifikací bio kvality. Značka dbá i na ekologické obaly, veškeré produkty jsou balené do skla a znovu použitelných obalů. V kosmetice Purity Vision nejsou žádné konzervanty ani barviva. Produkty jsou absolutně čisté a lze je také konzumovat (například oblíbený kokosový olej).

Nabídka Purity Vision zahrnuje

Kde koupíte?

Produkty české značky najdete v e-shopu purityvision.cz, ale i v dalších e-shopech (bioo.cz, mall.cz) a ve vybraných drogeriích (DM).

Purity Vision v našem magazínu

Purity Vision

Diskuze o této značce