60 Seconds Nail Polish By Rita Ora Lak na nehty

Značka:

Rimmel London

Popis kosmetiky:

Lak na nehty Rimmel London 60 Seconds Nail Polish By Rita Ora.Rychleschnoucí lak na nehty. Odvážné barvy.
Poznámka: Vyobrazený odstín může být spíše orientační, záleží na nastavení barev Vašeho monitoru..

Je v kategorii

  • 06.12.18

Rimmel Rita Ora lak na nehty 8ml je skvělý, dostala jsem možnost ho otestovat v odstínu 811 Hot Metal Love. viz. fotografie. Ráda bych vyzkoušela více přírodní a podzimní odstíny značky Rimmel jako jsou barvy béžové, perleťové bílé a světle růžové či jiné metalízové světlé přírodní barvy.

Nahlásit
  • 20.10.18

Hint of Mint: barva se mi moc líbí, je opravdu originální a nevšední. Byť takové barvě na nehtech neholduju, ráda jsem ji vyzkoušela. Bohužel já nadšení s ostatními teda nesdílím. Když dám jednu vrstvu, tak lak rychle zaschne, ale na druhou stranu jdou na nehtech vidět nehezké proužky. Když dám vrstvy dvě, barva je najednou sytější, ale musím čekat neuvěřitelně dlouho až zaschne. Dneska jsem čekala 10 minut a když jsem se pak oblíkala, tak mi barva slezla na cca 4 špičkách nehtu. To je opravdu frustrující. Štěteček je fajn, barva se nanáší v pohodě. Rita Ora je sice moje oblíbenkyně, ale tomuto laku dávám mínus.

Nahlásit
  • 20.10.18

Rychle schne a vydrží docela dlouho. Široká škála odstínů. Lenka

Nahlásit
  • 01.10.18

Mám vo farbe Fashion Heaven, čo jenepresladená ružovka. Viz foto.
Potešilo ma, že Rimmel zapracoval na dobe schnutia. Posledný lak, čo som od nich mala zaschínal večnosť a ešte si u toho bublinkoval. Tento z edície Rita Ora má podstatne lepšie maníre. Aplikácia širokým štetcom je šikovná i doba schnutia primeraná (o 60 sec. však radšej ani neuvažujte) . S krytím v dvoch vrstvách som spokojná. Čo sa týka výdrže, tak 2.deň po natretí sa už odštipoval z končekov nehtov. Pre účely testovania som natierala bez podkladového laku i bez topcoatu. Dobrý vrchný, spodný lak by výdrž určite predĺžil. Samotný lak je však u mňa predurčený na jednodennú akciu.

Nahlásit

Další kosmetika v kategorii