Kosmetika Sally Hansen

Cenová relace kosmetiky:

Pod tímto názvem se ukrývá americká kosmetická značka, která byla založena v roce 1958. Za jejím vznikem stojí stejnojmenná podnikatelka, vynálezkyně, tanečnice, herečka a spisovatelka. Tato žena byla nesmírně aktivní a její názory byly nadčasové. Angažovala se v oblasti ženské krásy a tak v... Více o značce >

Sally Hansen v našem magazínu

Více o značce Sally Hansen

Pod tímto názvem se ukrývá americká kosmetická značka, která byla založena v roce 1958. Za jejím vznikem stojí stejnojmenná podnikatelka, vynálezkyně, tanečnice, herečka a spisovatelka. Tato žena byla nesmírně aktivní a její názory byly nadčasové. Angažovala se v oblasti ženské krásy a tak v roce 1946 opustila kosmetickou společnost, pro kterou pracovala, aby mohla založit vlastní značku Sally Hansen Inc.

Značka se zaměřuje převážně na nehty. Prvním počinem, který Sally vypustila do světa, byl dnes už ikonický zpevňovač nehtů Hard As Nails.

Sally Hansen spolupracuje s profesionály a módními návrháři, díky tomu přichází neustále s novými trendy. Aktuální koncept péče o nehty podle Sally Hansen se drží třech zásad: vytvaruje, ošetří a nabarví. Značka usiluje o to, aby si každá žena mohla dopřát kvalitní nehtovou péči, kterou zvládne z pohodlí domova.

V nabídce Sally Hansen najdete

Sally Hansen dnes nabízí více než 300 odstínů laků na nehty a kosmetiku prodává v 55 zemích po celém světě.

Sally Hansen vyrábí kvalitní a nadčasovou nehtovou kosmetiku za pomoci nejmodernější technologie. Nabízí pestrou plejádu laků na nehty, které se těší velké popularity, ale i produkty určené k nehtové regeneraci. Nejžádanější jsou gelové laky Miracle Gel, díky kterým si můžete doma vytvořit manikúru, která bude držet. A to bez LED/UV lampy. Vybrat si můžete z pestré škály různých barev.

Za pozornost stojí také profesionální kúra pro růst nehtů Nailgrowth Miracle nebo výživný olej na nehty Vitamin E Nail Cuticle Oil.

V portfoliu této značky však najdete mnohem víc, než jen kosmetiku na nehty. Značka svou nabídku neustále inovuje a rozšiřuje.

Kde zakoupíte?

Veškeré informace o značce najdete na webu sallyhansen.com. Nehtovou kosmetiku této značky zakoupíte v prodejnách drogerií DM, online na notino.cz, krasa.cz, mall.cz a v mnoha dalších online drogeriích a parfumeriích.