Saloos Hydrofilní odličovací olej Levandule

Značka:

Saloos

Popis kosmetiky:

Odličovací olej vhodný pro problematickou pleť, který účinně vyčistí pleť od nečistot a make-upu. Levandulová silice obsažená v oleji je antibakteriální, protizánětlivá a pokožku příjemně zklidní.

Je v kategorii

  • 04.08.18

Výborný odličovač s vůní levandule. Nedráždí oči a poradí si s každým makeupem. Nanaším ho na navlhčený tamponek a poté s ním odlíčím celou pleť. Autenticky voní po levanduli a má přírodní složení. Cena je za mě také super a dá se sehnat ve velkém balení.

Nahlásit
  • 12.06.18

Jednu dobu jsem si na odličovacích olejích vážně doslova ulítávala a vyzkoušela jsem jich hromadu. Tenhle patřil mezi takové ty střední. Odlíčil dobře, poradil si i s voděodolným makeupem. Co mi ale vadilo byla poměrně komplikovaná manipulace. Tamponek namočit vodou, následně dát olej, nepřehnat to, jinak ho budu mít v očích a uvidím pár minut rozmazaně. Dalším mínusem bylo poměrně malé balení - 50 ml jsem spotřebovala snad za 3 týdny. A upřímně, komu se chce každé 3 týdny myslet na to, že si máte jít pro odličovák do zásoby? Problémem bylo i skladování. Nesměl být v teple, měl být ideálně ve tmě. Jak nebyl, žluknul…A tak stejně, jak jsem k olejům jednu chvíli rychle přišla, jsem je i po několika měsících zase opustila.

Nahlásit
  • 11.06.18

Olej krásne vonia po levanduliach a po jeho nanesení na vatový tampónik krásne odlíči pleť. Ako milovníčka čistiacich pien, si ho už sama nekúpim, ale verím, že ženy s inými návykmi čistenia pleti by z neho mohli mať radosť.

Nahlásit

Diskuse o této kosmetice

Kosmetika Saloos


Reklama


Reklama