Kosmetika Schwarzkopf

Cenová relace kosmetiky:

Německá značka Schwarzkopf je neodmyslitelně spojena s vlasovou kosmetikou. V roce 2018 oslavila už 120 let od svého založení. Za jejím vznikem stojí chemik a lékárník, Hans Schwarzkopf, který ve spolupráci s profesionálními kadeřníky a kadeřnickými salóny vyvinul pokrokovou vlasovou... Více o značce >

Schwarzkopf

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Schwarzkopf v našem magazínu

Více o značce Schwarzkopf

Německá značka Schwarzkopf je neodmyslitelně spojena s vlasovou kosmetikou. V roce 2018 oslavila už 120 let od svého založení. Za jejím vznikem stojí chemik a lékárník, Hans Schwarzkopf, který ve spolupráci s profesionálními kadeřníky a kadeřnickými salóny vyvinul pokrokovou vlasovou kosmetiku.

Prvním jeho počinem byl pudrový šampon. Sáček se šamponem vyšel tehdy na 20 německých feniků (haléřů). Šampon, který se rozpouštěl ve vodě, se stal ihned bestsellerem. Psal se rok 1903. Postupně značka uvedla na trh další vychytávky, které šly doslova na dračku. Za zmínku stojí především první tekutý šampón v roce 1927 a první nezásaditý šampón bez mýdla s názvem Onalkal.

Společnost Schwarzkopf za desítky let své působnosti na trhu vyvinula celou řadu kosmetických pomocníků, které usnadnily ženám cestu ke krásným a zdravým vlasům. V 60. letech minulého století slavila úspěch s lakem na vlasy, který odolá větru i dešti, nebo pak s prvními barvami na vlasy.

V roce 1995 převzala značku pod svá křídla společnost Henkel a o dva roky později vzniká profesionální řada vlasové kosmetiky Schwarzkopf Professional, která se zaměřuje na kadeřníky a kadeřnické salóny.
Značka dnes patří mezi lídry na trhu ve vlasové kosmetice.

Přináší celou řadu vlasových pomocníků, jak pro konečné zákazníky, tak pro profesionály. Své výrobky neustále inovuje a snaží se být o krok napřed. Zastřešuje celou řadu dalších známých výrobců vlasové kosmetiky, kterými jsou například Taft, Palette a Schauma.

Značka často spolupracuje s topmodelkami, které jsou tváří společnosti. Mimo jiné například s Pavlínou Němcovou nebo Heidi Klum, která propaguje vlasovou kosmetiku Taft.

Nabídka značky Schwarzkopf

Portfolio značky dnes zahrnují nejen řadu známých značek, ale především revoluční a nadčasové vlasové pomocníky, dále pak toaletní potřeby, péči o pleť a ústní hygienu a tělovou kosmetiku.

Kde zakoupíte?

Vlasovou kosmetiku Schwarzkopf zakoupíte v každé dobré drogerii (například DM, Teta), online na krasa.cz, parfémy Elnino, na alza.cz a v dalších. Profesionální řadu pak můžete zakoupit u svého kadeřníka nebo v kadeřnických salónech.

Diskuze o této značce