Essensity Colour LeaveIn Mask Maska na vlasy Maska pro barvené vlasy

Značka:

Schwarzkopf

Popis kosmetiky:

Kosmetika Schwarzkopf
Schwarzkopf Essensity Colour Leave-In Mask
Maska pro barvené vlasy.
Ochranná krémová maska pro barvené vlasy chrání před vlivem volných radikálů a zároveň posiluje vlasy zevnitř. Poskytuje hloubkovou a intenzivní péči pro dlouhotrvající ochranu před vymýváním barvy, zdravý lesk vlasů a zářivou barvu.Obsahuje směs bohatých vyživujících organických esencí acai & tulipánu.
Použití: Aplikujte do ručníkem vysušených vlasů, nechte působit a po 2 minutách pročešte hřebenem vlasy po celé jejich délce. Neoplachujte. .

Je v kategorii

Ještě nejsou žádné recenze

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Schwarzkopf

O značce Schwarzkopf

Schwarzkopf je opravdu profesionální péče o vaše vlasy. Jak to víme? Stačí zkusit jejich barvy na vlasy, které garantují téměř stejný výsledek jako ruce vašeho kadeřníka. Barvy BC Bonacure Schwarzkopf jsou navíc šetrné a vaši hřívu neničí. Dobře si rozumí s další péčí značky Schwarzkopf, třeba populárními šampony a kondicionéry Gliss Kur. O tom vás přesvědčí třeba třpytiví Gliss Kur Million Gloss, který oživí i matné a unavené vlasy. Aby se nejen leskly, ale i držely na jednom místě, zkuste jeden z počasím prověřených stylingových přípravků - třeba Schwarzkopf Perfect Mousse.

Diskuse o této kosmetice