Kosmetika Sensai

Cenová relace kosmetiky:

Japonská značka Sensai nabízí luxusní kosmetiku, která uspokojí i náročnější zákazníky. Spadá do portfolia společnosti Kanebo Cosmetics, která byla založena v roce 1887. V současné době patří mezi přední světové odborníky v oblasti výzkumu Více o značce >

Více o značce Sensai

Japonská značka Sensai nabízí luxusní kosmetiku, která uspokojí i náročnější zákazníky. Spadá do portfolia společnosti Kanebo Cosmetics, která byla založena v roce 1887. V současné době patří mezi přední světové odborníky v oblasti výzkumu kyseliny hyaluronové.

Značka Sensai vychází z japonské kultury. Japonci jsou k zákazníkům velmi vstřícní a pohostinní. Každý návštěvník si u nich připadá jako vzácný host. Filozofie tohoto myšlení vychází z respektu a pokory ve vztahu k druhým. Všechny tyto aspekty se odráží v kosmetice Sensai, která pokožku hýčká a rozmazluje.

Značka nabízí například tuto kosmetiku

Velmi oblíbená je řada Sensai Koishimaru, které dominuje vzácné hedvábí. Dříve jej mohli používat jen příslušníci japonské císařské rodiny. Koishimaru napomáhá tvorbě kyseliny hyaluronové, která je pro pokožku důležitá. Dodává jí potřebnou výživu a má omlazující účinky. Make-up, řasenka nebo rtěnka Sensai jsou hitem v Japonsku, ale milují je i blogerky a hollywoodské hvězdy.

Sensai si oblíbí hlavně ženy, které kladou důraz na kvalitní a luxusní kosmetiku s omlazujícími účinky. Značka vyvinula několik řad, které pokryjí poptávku, ať už mají zákaznice jakýkoliv typ pleti. V roce 2015 uvedla společnost na trh také parfém Silk.

Kde zakoupíte?

Kosmetiku Sensai zakoupíte ve vybraných drogeriích a parfumeriích, například Notino, Douglas nebo v e-shopu Vivantis.cz.