Kosmetika Soaphoria

Cenová relace kosmetiky:

Soaphoria je slovenská značka, která vyrábí čistě přírodní kosmetiku. Založily ji dvě ženy – Blanka a Rita, které k výrobě svých produktů používají výhradně suroviny od regionálních bylinkářů a dodavatelů ze Slovenska. Značka je 100% vegetariánská a z 90 % veganská. Zakladatelky vsadily na... Více o značce >

Soaphoria v našem magazínu

Více o značce Soaphoria

Soaphoria je slovenská značka, která vyrábí čistě přírodní kosmetiku. Založily ji dvě ženy – Blanka a Rita, které k výrobě svých produktů používají výhradně suroviny od regionálních bylinkářů a dodavatelů ze Slovenska. Značka je 100% vegetariánská a z 90 % veganská. Zakladatelky vsadily na osvědčené receptury a designové balení, které zaujme na první pohled.

Kosmetika Soaphoria není testovaná na zvířatech. Značka klade důraz na to, aby každá ingredience pocházela z ekologického hospodářství a samozřejmostí je také používání EKO balení pro ochranu prostředí a přírody. Etikety jsou vyrobeny ze snadno rozložitelného papíru. V kosmetice nenajdete žádné syntetické látky, ropné deriváty, barviva, konzervanty ani umělé parfémy.

Přírodní a organická kosmetika Soaphoria má v základu rostlinné oleje, které jsou doplněny květovými vodami, extrakty z léčivých bylin, blahodárnými jíly, minerály, éterickými oleji a medem.

Nabídka Soaphorie zahrnuje

Kde zakoupíte?


Kosmetiku zakoupíte ve vybraných e-shopech, například folly.cz, parfun.cz, mall.cz a dalších.