Kosmetika Tiande

Cenová relace kosmetiky:

Tiande je ruská značka, která na trhu působí více než 10 let a v České republice se poprvé objevila před šesti lety. Byla založena v roce 2007 na Altaji v jednom z nejekologičtějších míst na světě. Nabízí kvalitní kosmetiku určenou k péči o pleť a tělo, která vychází z principů znalostí... Více o značce >

Více o značce Tiande

Tiande je ruská značka, která na trhu působí více než 10 let a v České republice se poprvé objevila před šesti lety. Byla založena v roce 2007 na Altaji v jednom z nejekologičtějších míst na světě. Nabízí kvalitní kosmetiku určenou k péči o pleť a tělo, která vychází z principů znalostí tradiční čínské přírodní medicíny.

Kosmetika obsahuje vysoké procento přírodních složek, které při využití moderních technologií zaručují ty nejlepší účinky. Výsledný efekt při použití této kosmetiky je srovnatelný s terapeutickou léčbou.
Kvalitu značky potvrzuje mezinárodní certifikace ISO. V roce 2014 získala značka Tiande uznání od mezinárodního ekologického hnutí Terra Viva.

Společnost své produkty netestuje na zvířatech a používá pouze kvalitní suroviny, které jsou pěstovány v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu.

Nabídka Tiande zahrnuje

Kde koupíte?

Kosmetiku Tiande můžete koupit v e-shopu Tiande.