treaclemoon Ginger morning sprchový gel

Značka:

Treaclemoon

Popis kosmetiky:

treaclemoon One Ginger Morning sprchový gel · Osvěžující vůně zázvoru · Veganský výrobek · Neobsahuje parabeny a silikony

  • 29.03.18

Značku Treaclemoon jsem poznala teprve nedávno a musím říct, že jsem zatím s jejich výrobky spokojená. Vryla se mi do paměti díky průhledným obalům, zářivým barvám produktu a jedinečné vůni. Tohle všechno a víc jsem taky našla v tomto sprchovém gelu.
Gel má jedovatě zelenou barvu, ale myslím, že nic moc jedovatého v něm není. Značka se prezentuje jako eco friendly, ale nevím, do jaké míry je to pravda. Zatím se v non toxic světě zorientovávám, takže nemůžu říct, jestli je to pravda nebo ne. Určitě obsahuje nějaké sulfáty, protože šíleně pění. Když si ho dám do koupele, mám vanu plnou pěny. To je po dlouhém dni příjemný. Vůně gelu je extra super. Jelikož se jedná o zázvorový gel, je v něm zázvor hodně dominantní. Takže pokud jste milovníky tohoto kořene, určitě budete spokojeni. Navíc jsem nikdy ještě neviděla kosmetiku s touto vůní, takže je to něco neotřelého a nového.
Obaly této kosmetiky mě strašně baví. Ráda si čtu „příběhy“, které jsou na nich napsány. Tohle se jen tak nevidí a je to přesně taková maličkost, která člověka potěší a díky čemuž si tuto kosmetiku zapamatuje.
Gel se prodává v nekolika verzích včetně verze cestovní, což oceňuju hlavně proto, že trpím alergiemi, takže si ráda vyzkouším miniaturu dřív než koupím plné a veliké balení.
Určitě doporučuju!

Nahlásit
  • 20.11.17

Treaclemoon jsme dřív vozily s kámoškou z německých drogerií, hlavně kvůli tomu, že byla levná a krásně voněla. Kupuji převážně veganskou kosmetiku a byl to výborný kompromis ceny a výkonu.
Když se mi po delší době dostala zpátky do rukou, myslela jsem si, že jsem z těch přeslazených „žužu“ vůní už vyrostla. Omyl, jsem zpátky v dětských letech. Ještě si dát dětskou HUBA BUBA žvýkačku a máme to kompletní. Vůně je velmi sladká a určitě nebude sedět každému.

Plusy: vůně, cena, vegan-friendly,
Mínusy: uvítala bych pumpičku

Nahlásit

Reklama


Reklama