Kosmetika Urban Decay

Cenová relace kosmetiky:

Kosmetická značka Urban Decay spatřila světlo světa v polovině devadesátých let. V té době byly jediné dostupné barvy v dekorativní kosmetice růžová, červená a béžová. Pořídit si lak na nehty ve fialové nebo oranžové, bylo pouhým snem. Zakladatelé značky Urban Decay se to rozhodly změnit a... Více o značce >

Urban Decay

Stránka:  1 2 3 Další »

Urban Decay v našem magazínu

Více o značce Urban Decay

Kosmetická značka Urban Decay spatřila světlo světa v polovině devadesátých let. V té době byly jediné dostupné barvy v dekorativní kosmetice růžová, červená a béžová. Pořídit si lak na nehty ve fialové nebo oranžové, bylo pouhým snem. Zakladatelé značky Urban Decay se to rozhodly změnit a vyvinuly kosmetiku, která se odlišovala v mnoha ohledech.

V lednu 1996 uvedli na trh novou kosmetickou řadou určenou na rty a nehty. Zákaznice si konečně mohly vybírat z nepřeberného množství odstínů a barev. Filozofií značky bylo a je heslo: Krása na hraně.
Urban Decay je úspěšná kosmetická značka, která se nebojí experimentovat a neustále inovovat své produkty. V jejím portfoliu najdeme nekonečnou řadu kvalitní dekorativní kosmetiky, která je určena pro každou ženu.

V nabídce značky Urban Decay můžeme najít

Urban Decay je moderní značka, která využívá nejnovějších technologií a spojuje dokonalý design s kvalitou, pestrostí barev i avantgardními názvy.

Kde nakoupíte?

Kosmetiku Decay Urban můžete zakoupit přímo přes e-shop této značky, nebo na notino.cz, sephora.cz a dalších.

Diskuze o této značce