Kosmetika Yves Rocher

Cenová relace kosmetiky:

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných... Více o značce >

Yves Rocher

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Yves Rocher v našem magazínu

Více o značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Nabídka Yves Rocher je široká a zahrnuje výrobky z 5 oblastí:

Všechny produkty se vyznačují svým přírodním původem. Při výrobě jsou totiž využívané jedinečné vlastnosti, účinky i schopnosti mnoha druhů rostlin. Ty si značka buď pěstuje sama, nebo je získává ve vysoké kvalitě. Například oblíbená omlazující řada Elixir Jeunesse, která zahrnuje intenzivní noční i denní péči a sérum, obsahuje koncentrovaný výtažek z aphloie a bojuje před negativními vlivy.

Značka ve svých vybraných obchodech provozuje také kosmetické salony a působí i v charitativní sféře. Nadace Yves Rocher se ve spolupráci s dalšími neziskovkami zavázala k zasazení 100 milionů stromů na různých místech po světě… v České republice například v CHKO Kokořínsko.

Kde koupíte?

Produkty Yves Rocher pořídíte v internetovém obchodě značky. Pokud si k nim ale chcete přivonět osobně, navštivte některý z kamenných obchodů. Nejbližší si stačí vyhledat na mapě.

Diskuze o této značce